Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy robicie zakupy przez internet?
Ja już praktycznie wszystko kupuję przez internet a nawet zakupy spożywcze, szybko , ceny porównywalne i nie trzeba stać w kolejkach.
Odpowiedz
No pewnie, że robimy. Od zakupów ubraniowych poprzez różne materiały budowlane i biurowe, aż po artykuły spożywcze czy nawet chemię. Nie wyobrażam sobie teraz życia bez zakupów online Wink
Odpowiedz
Internet to najlepsze miejsce na zakupy.
Odpowiedz
Oprócz zakupów spozywczych kupuję w sieci wszystko meble, odzież , sprzęt agd i rtv zawsze taniej i wygodnie bez wychodzenia z domu. Dziś kupiłam czujnik czadu do łazienki dla mamy bo mieszka w starym budownictwie i pali węglam. Zakupy w sieci to cos bez czego nie wyobrazam sobie egzystencji.
Odpowiedz
Pewnie. Ostatnio właśnie oglądałam  https://dywanywitek.pl/dywan-wzor-geometryczny i okazuje się, że korzystniej jest kupić go przez internet.
Odpowiedz
Najczęściej przez Internet zamawiam właśnie sezonowe dodatki do garderoby. Ostatnio znalazłam bardzo ciepłe kolorowe czapki na zimę dla mojej rodziny od KABAK. Są wykonane z bawełny organicznej więc przy okazji dbamy także o środowisko. Sprawdźcie - aktualnie są w bardzo fajnych cenach.
Odpowiedz
Właściwie to przez Internet kupowałem już wszystko łącznie z artykułami spożywczymi, a ostatnio żona pokazała mi fajną stronkę gdzie jest wyjaśnione jak dobierać okulary do twarzy kupując przez Internet. Gdyby ktoś był zainteresowany to podsyłam https://eyeminge.com/jak-dobrac-okulary-...-internet/
Odpowiedz
Ja często zamawiam przez Internet - odzież dla siebie, dla dzieci, buty dla siebie i dzieci, wszelkie sprzęty do domu, nawet meble się zdarzało. Biżuteria, kosmetyki, no wszystko co się da Smile
Odpowiedz
Przez Internet można kupić praktycznie wszystko - przez artykuły spożywcze, ubrania, dla zwierząt, po artykuły biurowe, meble, produkty dla dzieci, kosmetyki, leki - no wszystko. Oszczędza nam to czas i oczywiście pieniądze, bo często w Internecie jest dużo taniej niż w sklepach stacjonarnych.
Odpowiedz
Jasne, że tak. Większość rzeczy zamawiam online, poza może takimi codziennymi zakupami spożywczymi. Większość prezentów kupiłam w ten sposób. Na przykład Pismo Święte dla babci.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości