Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Allegro czy sklep internetowy?
#21
Allegro to monopolista psuje rynek wyzyskuje kupujących i sprzedających tak twierdzi mój znajomy, który prowadzi sklep internetowy.
Odpowiedz
#22
Kupuję i w sklepach internetowych i na allegro. Na allegro przeważnie rzeczy z drugiego obiegu. W sklepach internetowych lubię rabaty i promocje dla stałych klientów, jak raz wypróbuje sklep internetowy i wszystko jest ok to często do niego wracam.


wdrożenia analityki internetowej
Odpowiedz
#23
W sklepach internetowych jest drożej bo sobie prowizję doliczają. O wiele taniej będzie na allegro i z tego też powodu ja bym właśnie wybrał allegro.
Najlepsze ogłoszenia jakie znajdują się w sieci! Portal tablica.pl oferuje najlepszej jakości ogłoszenia, tylko wyselekcjonowane i sprawdzone oferty.
Odpowiedz
#24
Najczęściej kupuję i sprzedaję na Allegro lub bezpłatnych ogłoszeniach. Dla kupujących jest tam zwykle taniej, a sprzedający może liczyć na szybką publikację, wpisując odpowiednie dane wystawianego przedmiotu i klikając jedynie na hasło "dodaj ogloszenie". Podoba mi się, że to teraz takie łatwe i nie trzeba się na tym nawet świetnie znać, żeby to ogarnąć.
Odpowiedz
#25
Sklepy internetowe i tak sprzedają swoje produkty na allegro, więc dla mnie nie ma znaczenia czy się wybiera allegro czy jakis sklep internetowy Tongue
Odpowiedz
#26
Ja wolę kupować w sklepach internetowych Wink Można powiedzieć, że mam do nich większe zaufanie. W tym sklepie na przykład zamawiałem ostatnio fajne bluzy z kapturem - duży wybór, łatwo można wybrać coś dla siebie. Świetnej jakości a wysyłka praktycznie ekspresowa Wink
Odpowiedz
#27
na allegro można znaleźć "towar" nowy i stary można fajnie wszystko porównać itd.
Odpowiedz
#28
Wybieram jednak sklepy internetowe. Nie wiem czemu, jakoś czuję się pewniej kupując w sklepie niż na allegro. Chociaż z drugiej strony trafiają się na allegro dobre okazje, tylko nie sposób wszystkich wychwycić.
Odpowiedz
#29
Ja kupiłem na allegro plecak za 300, który w sklepie kosztował 500. To raj dla szukających okazji Smile
Odpowiedz
#30
Zdecydowanie. Chociaż trzeba sobie te ceny mimo wszystko sprawdzać, bo różnie to bywa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości