Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Allegro czy sklep internetowy?
#61
No nie jest to rzeczywiście krój dla każdego Smile
Odpowiedz
#62
ja coraz rzadkiej kupuję na Allegro bo pełno podróbek na każdym kroku, niewiadomo co się dostanie. Preferuję sklepy internetowe jednakWink
Odpowiedz
#63
Ostatnio szukałam dla mojego chłopaka maszynki do strzyżenia na Pro-Sprzet.pl, bo stwierdziłam, że tego typu urządzenie lepiej kupić jednak w dobrym sklepie fryzjerskim, mając pewność, że stawia się na sprzęt wysokiej jakości.
Odpowiedz
#64
Allegro
Odpowiedz
#65
Zdecydowanie sklepy internetowe. Na allegro pojawia się mimo wszystko mnóstwo dziwacznych podróbek. A sprzedający za nic mają próby kontaktu
Odpowiedz
#66
Ja też jestem zwolenniczką sklepów internetowych. Np. bieliznę najczęściej kupuję w http://www.sklep-bielizna.com/, bo jest dobrej jakości i wzory też są ciekawe. Poza tym zanim coś znajdę na allegro, często mija kilka godzin, a ja nadal jestem niezdecydowana.
Odpowiedz
#67
Ja też lubię popatrzeć na allegro, ale uważam, że nie koniecznie jest tam tanio.Czasem w sklepach internetowych jest taniej.Często przeglądam allegro, bo wiadomo, że tam też ogłaszają się sklepy i dzięki temu mogę wejść na dany sklep
Odpowiedz
#68
To prawda, często też taki sklep ma na allegro sporo niższe ceny, więc jest to bardzo opłacalne.
Odpowiedz
#69
To zależy, trzeba porównać oferty. W większości taniej jest na allegro.
Odpowiedz
#70
Na allegro masz ten plus że jest BOK i dzięki temu że to jest możesz odzyskać straconą kase a takie strony xxx to raczej nie odzyskasz jak wtpisz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości