Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alergia pokarmowa?
#1
Jeśli macie różne objawy, np. pokrzywkę, to polecam Wam wykonanie badania, jakim są testy na alergię pokarmową . Dzięki temu można się dowiedzieć, na co jest się uczulonym i będzie można podjąć jakieś działania. Takie testy można zrobić w laboratorium, które wykonuje różnorodne badania krwi. Poza alergią, można się przebadać pod kątem pasożytów czy grzybów i inne.
Odpowiedz
#2
Alergie pokarmowe mogą dawać różne objawy, więc czasem ciężko jest je odróżnić, ale co do przeprowadzenia badań się zgodzę. Jak jest podejrzenie warto się przebadać.
Odpowiedz
#3
Polecam zajrzeć też tutaj: testy alergiczne warszawa. Badania na jakikolwiek typ alergii warto wykonać, nie jest to duży wydatek biorąc pod uwagę że jest jednorazowy.
Odpowiedz
#4
Miałam kiedyś robione takie testy, nie wykazały alergii pokarmowej, a miałam koszmarne zaparcia. Dr doszła do wniosku że to zła dieta i kazała pić dicopeg 10g, faktycznie przeszło bardzo.
Odpowiedz
#5
jeśli podejrzewasz alergię pokarmową, to nawet się nie zastanawiaj, uciekaj do lekarza na badania, bo w każdej chwili możesz mieć potworne tego konsekwencje !
Odpowiedz
#6
Każdy reaguje inaczej, więc czy byłyby one potworne to bym się z tym kłócił, ale badania owszem dobrze zrobić
Odpowiedz
#7
Na pewno takie objawy bywają męczące, bo to moga być też zaparcia, ja ten problem wyleczyłam środkiem dicopeg 10g no i oczywiście nie wolno mi jeść określonych produktów, przy alergii trzeba je wykluczyć
Odpowiedz
#8
z takimi objawami tez się kiedyś spotkałam, ale najlepiej pójśc do lekarza, mi powiedziano,że mam alergię na gluten..
Odpowiedz
#9
najgorzej, bo to może byc faktycznie powazna alergia, do lekarza!!
Odpowiedz
#10
Tez robiłam testy alergiczne jednak u mnie wyszła alergia na roztocza http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82ownic...w3418.aspx . Musiałam pousuwać dywany z mieszkania bo wiecznie miałam wysypkę :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości