FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Alergia pokarmowa?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jeśli macie różne objawy, np. pokrzywkę, to polecam Wam wykonanie badania, jakim są testy na alergię pokarmową . Dzięki temu można się dowiedzieć, na co jest się uczulonym i będzie można podjąć jakieś działania. Takie testy można zrobić w laboratorium, które wykonuje różnorodne badania krwi. Poza alergią, można się przebadać pod kątem pasożytów czy grzybów i inne.
Alergie pokarmowe mogą dawać różne objawy, więc czasem ciężko jest je odróżnić, ale co do przeprowadzenia badań się zgodzę. Jak jest podejrzenie warto się przebadać.
Polecam zajrzeć też tutaj: testy alergiczne warszawa. Badania na jakikolwiek typ alergii warto wykonać, nie jest to duży wydatek biorąc pod uwagę że jest jednorazowy.
Miałam kiedyś robione takie testy, nie wykazały alergii pokarmowej, a miałam koszmarne zaparcia. Dr doszła do wniosku że to zła dieta i kazała pić dicopeg 10g, faktycznie przeszło bardzo.
jeśli podejrzewasz alergię pokarmową, to nawet się nie zastanawiaj, uciekaj do lekarza na badania, bo w każdej chwili możesz mieć potworne tego konsekwencje !
Każdy reaguje inaczej, więc czy byłyby one potworne to bym się z tym kłócił, ale badania owszem dobrze zrobić
Na pewno takie objawy bywają męczące, bo to moga być też zaparcia, ja ten problem wyleczyłam środkiem dicopeg 10g no i oczywiście nie wolno mi jeść określonych produktów, przy alergii trzeba je wykluczyć
z takimi objawami tez się kiedyś spotkałam, ale najlepiej pójśc do lekarza, mi powiedziano,że mam alergię na gluten..
najgorzej, bo to może byc faktycznie powazna alergia, do lekarza!!
Tez robiłam testy alergiczne jednak u mnie wyszła alergia na roztocza http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82ownic...w3418.aspx . Musiałam pousuwać dywany z mieszkania bo wiecznie miałam wysypkę :/
Stron: 1 2