Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zakupy przez internet
#51
Ja kupowałam w tym sklepie, aczkolwiek nie przez internet tylko stacjonarnie. Jak na taką cenę mają dość dobre produkty.
Odpowiedz
#52
Temat bardziej nawiązywał do zakupów artykułów spożywczych przez internet, ale widzę że allegro wciąż górąSmile
Odpowiedz
#53
W dzisiejszych czasach to chyba jest już standardem, żeby robić zakupy przez internet. Trzeba tylko uważać na to, gdzie się zamawia - dla mnie musi być to sklpe sprawdzony i polecony. Sama zamawiam akcesoria do tworzenia biżuterii na www.newcraft.eu - bo wiem, że mnie nie zawiedli i ich towar jest sprawdzony, tak samo jak z płatnościami i dostawą. Gorzej ze spożywką - to kupuję w stacjonarnych.
Odpowiedz
#54
Owszem, Alma ma taką ofertę, PiP również i w niektórych miastach eLeclerc (chyba wrocławski i warszawski ale ręki nie daję sobie uciąć)
Odpowiedz
#55
A ktoś wie jak wygląda jakość przywiezionych w ten sposób np. z Piotra i Pawła produktów? Bo jak jesteśmy tam osobiście to możemy sobie wybrać, a tak to mam pewne obawy czy nie zostaną dostarczone artykuły na granicy przeterminowania albo nie najpiękniejsze.
Reklamuj za darmo w Internecie Twoją firmę i jej ofertę biznesową w portalu solidnypartner.eu
Odpowiedz
#56
Przeterminowanych na pewno nie dostaniesz (zresztą to możesz reklamować). Nie wiem jak to wygląda z wędlinami/owocami/warzywami ale jeśli chodzi o takie normalne produkty to jest ok
Odpowiedz
#57
Ogólnie mam wrażenie, że ludzie już wszystko zamawiają przez internet niedługo to w ogóle przestaną wychodzić z domów. Niby to wygodne, ale z drugiej strony jest to straszne. Firmy coraz większe pieniądze wydają na tworzenie mailingu jest on tym samym coraz bardziej skuteczny, a więc sami jesteśmy bardziej na takie zabiegi podatni. Efekt jest taki, a nie inny, że po prostu kupujemy coraz więcej. Osobiście chyba wszystko już kupowałem przez sieć.
Odpowiedz
#58
Wydaje mi się, że jednak sporo ludzi preferuje zakupy tradycyjne, co widać choćby w galeriach handlowych
Odpowiedz
#59
Myślę, że jest to bardzo przydane dla tych osób, którzy nie są w stanie wyjść z domu. Smile
Odpowiedz
#60
Trend odchodzenia od galerii handlowych jest już widoczny w stanach. Ludzie wolą kupować w Internecie bo jest wygodniej i taniej. Galerie handlowe utrzymują się tam głównie z bogatych klientów, którzy kupują drogie marki. Do nas za jakiś czas też to przyjdzie i wtedy będzie problem co z tymi wszystkimi centrami handlowymi zrobić.
Reklamuj za darmo w Internecie Twoją firmę i jej ofertę biznesową w portalu solidnypartner.eu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości