Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dobre ubezpieczenie
#31
Chciałbym usłyszeć opinie innych użytkowników na ten temat.
Odpowiedz
#32
(02-26-2023, 14:34)zanzi34 napisał(a):
(05-06-2022, 22:38)Tomallla napisał(a): Ludzie potrafią spędzić godziny, dni na wyborze nowego telefonu, a jak trzeba wybrać odpowiednie ubezpieczenie to zaczyna się szukanie dróg na skróty, masakra, ale tak jest.
Bo wybór ubezpieczenia wymaga myślenia Wink i płacisz raz i masz na cały rok, ale za to źle wybrany telefon... to jest problem Big Grin

hahahah, dokładnie..
Odpowiedz
#33
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, to kwestia subiektywna. Ważne jest zrozumieć, że różne osoby mają różne wartości.
Odpowiedz
#34
(02-08-2022, 00:32)Remboz napisał(a): Przy ubezpieczeniach OC sytuacja też zmierza ku lepszemu i firmy jednak zaczynają się starać, więc warto przeanalizować kilka ofert.

no no Smile starają się jak mogą zmusić nas do płacenia więcej Smile ale jeśli chodzi o jakość obsługi, to faktycznie, coś się poprawia ...
Odpowiedz
#35
Nie jestem w stanie jednoznacznie ocenić, to temat złożony. Ważne jest zrozumienie, że różne osoby mają różne potrzeby.
Odpowiedz
#36
Dobre ubezpieczenie jest bardzo ważne i przydaje się w różnych sytuacjach. Na przykład jeżeli twój pojazd został uszkodzony z winy kierowcy posiadającego polisę OC w Benefia, możesz wynająć samochód zastępczy bezgotówkowo z polisy sprawcy. Procedura jest bardzo prosta, wystarczy zajrzeć na tą stronę https://zastepczy.org/tu/benefia-samocho...pczy-z-oc/ i wypełnić prawidłowo formularz
Odpowiedz
#37
Jestem tego samego zdania.
Odpowiedz
#38
Nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć, to złożona kwestia. Ważne jest respektowanie różnorodności perspektyw.
Odpowiedz
#39
Nie mam pewności, to zależy od indywidualnych przekonań. Różnorodność opinii jest cenna w społecznej dyskusji.
Odpowiedz
#40
(06-06-2022, 21:09)margiza napisał(a): No to niestety prawda, gadżety są ważniejsze od naszego zdrowia a czasami nawet i życia...

Najgorsze jest to, że nie dotyczy to tylko osób młodych i nastolatków... to już normalny widok, że ludzie w różnym wieku siedzą z nosami w telefonach :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości