Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rejestracja czasu pracy
#1
Witam. Chciałam założyć temat, ponieważ poszukuję dobrego systemu do automatycznej rejestracji czasu pracy. Przejrzałam to forum, ale niczego nie znalazłam, żadnych informacji o systemach ani o firmach, które wprowadzają takie systemy w życie w firmach... Więc może jeśli ktoś miał do czynienia już z takim zjawiskiem, to prosiłabym o napisanie i podrzucenie linka. Bardzo zależy mi na tzw. biomedycznej rejestracji czasu pracy, dostałam takie zlecenie znalezienia takiego rozwiązania, a wiadomo, że z polecenia wybory są najlepsze. Liczę na wasze doświadczenia w tym temacie. Dzięki z góry.
Odpowiedz
#2
Brat pracuje w firmie gdzie mają taką automatyczną rejestrację czasu pracy, mogę go podpytać coś w tej kwestii, jak to się odbywa, o firmę, która to zakładała, może coś będzie wiedział.
Całego schematu pracy takiego urządzenia pewnie znał nie będzie, ale będziesz miała jakiś punkt odniesienia, kto to w ogóle robi, czy taki sposób rejestracji czasu jest ciekawy itd.
Jak będę coś wiedział to pozwolę sobie wysłać Ci na pw informacje.
Odpowiedz
#3
taki system to dobra sprawa dla szefa bo wtedy on widzi o której wchodzisz do pracy. Są różne wersje systemu. Miałem styczność zarówno takim na kartę magnetyczną (łatwiej zakłamać godziny wejść i wyjść) oraz taki na linie papilarne palca. Wtedy to ciężko oszukać taki system. Jeśli szukasz więcej informacji na temat takiego systemu to mogę Ci polecić tą stronę: https://www.autoid.pl/rozwiazania/automa...zasu-pracy Grunt aby osoba która zarządzała takim systemem była ok. Bo wtedy będzie mogła na pewno jakoś zmienić dane wejścia i wyjścia.
Odpowiedz
#4
Dzięki za stronkę, przy okazji i ja skorzystam:-) Właśnie moja szefowa zaczęła przebąkiwać o takim systemie już coś od dłuższego czasu, więc miałam się za to brać i poszukać czegoś w necie, ale już nie muszę:-) MMikonska - to dobra firma? Dobrze wprowadza system do firmy? Bo wiesz, my raczej laikami jesteśmy w tych sprawach i potrzebny jest nam ktoś cierpliwy i wyrozumiały, nie tylko, że przyjdą zamontują, czy jak to tam się odbywa i pójdą, a potem telefonów nie będą od nas odbierać...((( Bo będziemy musieli wówczas inwestować dodatkową kasę w informatyka, a i tak nie wiadomo, czy on sobie poradzi z takim systemem... Czyli, są warci polecenia? Dzięki za namiary:-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości