Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Milosne.net || Forum miłosne
#1
[Obrazek: banner.png]
Kliknij w banner aby przejść na forum !

Forum wielotematyczne z naciskiem na wątki miłosne i ograniczające się właśnie na nich. Bardzo młodziutkie forum, dopiero pojawia się w sieci. Jakie ma zadanie ? Po prostu zrzesza ludzi o duszy miłosnej. Nie szukamy krytykantów, złośliwców itp., szukamy ludzi, którzy wspólnie będą tworzyć miłą i przyjemną atmosferę, która na pewno dzięki nam wszystkim powstanie Smile Nie ma co dodawać, zapraszam !
#2
Ale kochamy tego przemka. Ło boże.
Wszystko ładnie odpicowane, trzyma się "kupy". Tyle, że ten skrypt.

Życzę powodzenia. Smile
#3
Dla mnie Przemo jest najlepszy i nie mam zamiaru (przynajmniej na razie) go zmieniać Wink
Dzięki za ocenkę.
#4
Na forum zostały dodane nowe rangi, które uaktualniają się wraz ze zdobytymi postami (max 200, na razie) Smile
np.
[Obrazek: 5.png] (100)
[Obrazek: 10.png] (200)
#5
Bardzo ładny styl, forum widzę dopiero co powstało ale działy nie są puste i to jest duży plus. Powodzenia w rozwijaniu forum.
[Obrazek: UserbarForumReklamowe.jpg]
[Obrazek: userbar.jpg]
#6
Patryk ja już na innych wyraziłam swoje zdanie ale i tu napiszę, super forumko miłosne o fantastycznym stylu, temat, będe go polecała w necie, na elefanta dałam już plusik i klika słów.. powodzenia życzę Smile
#7
Dziękuję, naprawdę Wink Pozdrawiam !!
#8
ładny ale zadużo białego, troche kontrastu brakuje.
#9
Próbowałem skontrastować całość, ale naprawdę strasznie to wyglądało. Ani ciemniejsze belki, ani fioletowe nic lepszego nie pokazały Smile
#10
wystarczy thead i tcat troche urozmaicić


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości