Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka forma reklamy najskuteczniejsza?
#71
Myślę, że warto stosować kilka form reklamy jednocześnie i nie ograniczać się do jednej. Myślę, że przede wszystkim warto skupić się na kampania adwords. Chodź z pewnością najlepszą opcją jest zlecenie takiej reklamy internetowej profesjonalnej agencji reklamowej.
Odpowiedz
#72
Rozbawiliście mnie tą reklamą firmy pogrzebowej za pomogą gadżetówSmile Jesli chodzi o reklamę to jest dużo opcji, wiadomo, ze teraz firma bez strony w internecie i odpowiedniego pozycjonowania zginie ale ja osobiście wolę coś w rodzaju bycia ambasadorem marki. Na przykład weźmy taki sklep z ciuchami dla dziewczyn: za zakup powyzej X zł (dajmy na to 300) dostajesz super eko torbę taką jak tutaj: http://www.extrema.com.pl/o,12,87,torby-bawelniane.html. Torba jest fajna bo ma fajny nadruk, fajny cytat, babski, moze nawet feministyczny, ogolnie chwytliwy i gdyby był fejsbukiem to by zbierał lajki. No i tak idzie dziewczyna na uczelnię czy do sklepu, koleżanki widzą super torbę, dowiadują się że mogą mieć je za darmo jak kupią w tym sklepie ciuchy za 300zł i to robią. Sprawdzone - moja siostra to robi i idzie jej bardzo dobrzeSmile a i link sprawdzony, polecamSmile
Odpowiedz
#73
Myślę, że trzeba wszystkie reklamy stosować, ale podobno świetnie się sprawdza reklama przed filmem w kinie.
Odpowiedz
#74
A ja myślę jednak, że nie zawsze wszystkie się sprawdzą i trzeba dopasować reklamę do konkretnego biznesu.
Odpowiedz
#75
no, to prawda, ale to też truizmWink
Odpowiedz
#76
Nie każdy wbrew pozorom zdaje sobie z tego sprawę Smile
Odpowiedz
#77
Współpracuję z firmą oferującą gadżety reklamowe i widzę, że nikt tam nie narzeka na brak zamówień, wręcz przeciwnie. Skoro jest więc duży popyt na te gadżety, to raczej nie mogą być mało skuteczne, bo przecież inaczej firmy wyrzucałyby pieniążki w błoto.
Odpowiedz
#78
Najskuteczniejsza jeśli chodzi o internet? Na pewno reklama na Facebooku oraz Google AdWords ze względu na możliwość sprecyzowania grupy docelowej odbiorców.
Sprawdź: Content Blog

Odpowiedz
#79
Wszystko zależy do lokalizacji, rynku, rodzaju działalności, jeśli twoja firma jest lokalna należny ja promować inaczej niż w przypadku biznesu ogólnokrajowego. Podobnie wygląda kwestia rodzaju działalności i profilu potencjalnego klienta.
W przypadku na przykład Rodzinna Piekarnia dobrym rozwiązaniem jest tradycyjna reklama zewnętrzna plus Social Media . Przy biznesie B2B najistotniejsze jest dotarcie do odpowiednich osób decyzyjnych. Tu rozwiązań jest wiele i większość sprowadza się do działań w internecie. To czego potrzebujesz to doradztwo analiza konkurencji i zbudowanie wizerunku firmy polecam ci zaprzyjaźnioną agencję która pomogła i mi jak sadze w podobnej sytuacji iWizerunek.pl poczytaj sobie zwłaszcza https://iwizerunek.pl/wizerunek-firmy/ w tym kontekście nie zapominaj o konkurencji i ochronie wizerunku firmy, wizerunku na jaki będziesz pracował.
Odpowiedz
#80
Moim zdaniem to także zależy od branży. Jednakże w sieci warto mieć przynajmniej wizytówkę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości