Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka forma reklamy najskuteczniejsza?
#91
Jeśli chodzi o logo to jest to jeden z ważniejszych elementów każdej kampanii marketingowej. Wpływa też na rozpoznawalność marki.
Odpowiedz
#92
A co sądzicie o reklamie na peronach we Wrocławiu w reklama-mstudio.pl? Dobrze wykonany banner przyciągnie uwagę przechodniów, a tych w takim miejscu zdecydowanie nie brakuje.
Odpowiedz
#93
Jednak promocja internetowa jest podstawą w dzisiejszych czasach. Zerknijcie sobie na coś takiego, jak fotografia biznesowa jako narzędzie reklamy. Bardzo pożyteczna sprawa to jest.
Odpowiedz
#94
Moim zdaniem nastały takie czasy, że największą popularnością cieszy się reklama w internecie Wink Mam tu na myśli wszelkiego rodzaju strony internetowe, fanpage, blogi i inne tego typu rzeczy Wink Internet posiada już chyba prawie każdy. Ludzie starsi również przekonują się do korzystania z tego źródła informacji (u mnie w rodzinie np. wszyscy dziadkowie i babcie są bardzo skomputeryzowani Wink) Oczywiście działają również inne formy reklamy - banery, gazety, ulotki, ogłoszenia radiowe - ale według mnie nie przynoszą one takich rezultatów jak sam internet Wink
Odpowiedz
#95
Też uważam ze reklama w internecie jest bardzo ważna. Teraz młodzi i starsi siedzą przed komputerami. Ja osobiście zainwestowałam w pozycjonowanie aby być jak najwyżej w Google. Wiadomo troszkę czasu musi zająć aż klienci będą właśnie twojej firmy szukać ale teraz u mnie już nadchodzi ten czas kiedy widać że więcej ludzi wchodzi na moją stronę co przekłada się na więcej zleceń. Pozycjonuje mi firma www.nowapozycja.pl
Odpowiedz
#96
Wiele osób juz o tym wie, jednak starsze pokolenie ciągle jeszcze wymaga doedukowania.
Odpowiedz
#97
Internet i social media Smile tylko tak można teraz być zauważonym na szerszą skale Smile
"Dobre samopoczucie i zdrowa rodzina to dar nie do ocenienia. Zadbaj o komfort w swoim domu i wpuść do niego świeży powiew przez rekuperator."
Odpowiedz
#98
Dokładnie musisz znaleźć dobrego specjalistę od SEO oraz do tego ogarnij sobie AdWords i taka reklama najlepsza.
Odpowiedz
#99
Moim zdaniem najlepiej zainteresować się pozycjonowaniem. Dzięki temu dość szybko będą efekty. Dzisiaj internet to podstawa, dobrze więc się tam rozreklamować. Zajmuje się tym firma Bizzit. Tutaj masz ich wizytówkę: https://plus.google.com/116066478945436386110/posts. Kolega z nimi współpracował i twierdzi, że są bardzo skuteczni.
Odpowiedz
Chyba internetowa bo tam można pozyskać najwięcej klientów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości