Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ElPresto.pl - Twoją Szansą na Sukces!
#7
Trochę pustką tam "wieje", ale cóż się dziwić skoro jest to nowy portal. Zauważyłem ten temat jeszcze na innych forach oraz na sing'sie na giełdzie.
Mówiąc szczerze ciężko będzie się wybić, ponieważ jest już trochę portali aukcyjnych na rynku, które są bardziej rozreklamowane i mają większą liczbę odwiedzin.
Odwiedziłem portal z ciekawości i muszę przyznać, że nie wygląda to źle, co prawda jest mało aukcji, ale jest przejrzyście wykonany i menu kategorii jest dość rozbudowane co ułatwia sprawę w szukaniu przedmiotu, który chcemy zakupić.
Dobrym chwytem jest to, że jest on darmowy, istnieją również opcje płatne lecz nie są obowiązkowe. Jestem ciekaw jak długo pociągną bez pobierania opłat od klientów.
Skoro serwis jest darmowy i nie jest przeznaczony tylko dla agencji reklamowych, ale też i różnych firm z chęcią założę sobie konto dla swojej działalności gospodarczej i kto wie, może nadejdzie czas gdy będę potrzebował reklamy, to z chęcią zakupie ją na tym portalu.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: ElPresto.pl - Twoją Szansą na Sukces! - przez akowalczyk - 07-23-2015, 12:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości