FORUM reklamowe - FORUM z linkami
Sprzątanie biura - Wersja do druku

+- FORUM reklamowe - FORUM z linkami (https://forumreklamowe.com)
+-- Dział: Strefa luźna (https://forumreklamowe.com/Forum-Strefa-lu%C5%BAna)
+--- Dział: Hydepark (https://forumreklamowe.com/Forum-Hydepark)
+--- Wątek: Sprzątanie biura (/Thread-Sprz%C4%85tanie-biura)Sprzątanie biura - Graminea - 02-07-2019

Szukam dobrej firmy sprzątającej, która za niezbyt wysoka kwotę będzie dwa razy w tygodniu sprzątać biuro. Wole osoby z polecenia niż z internetu, chociaż widziałem fajne oferty firm, np takiej: http://all-clean.pl/sprzatanie-uslugi-sprzatajace/sprzatanie-biur.html, i też mają dobre opinie. Ktoś korzystał z takich usług i może kogoś polecić?


RE: Sprzątanie biura - dudus - 04-04-2019

Myślę, że firma, o którą pytasz jest godna uwagi. Natomiast ze swojej strony polecam Ci co jakiś czas skorzystać z usługi mycia okien i elewacji. Klienci nie tylko patrzą na to jak firma wygląda w środku, ale także czy biuro jest zadbane z zewnątrz.


RE: Sprzątanie biura - Amelia90 - 04-04-2019

Na OLX znajdziesz wiele firm sprzątających, chociaż ja wolałabym zatrudnić firmę z polecenia.


RE: Sprzątanie biura - Kajtek - 04-08-2019

No cóż, a nie lepiej byłoby poszukać w sieci firm, a potem opinii o nich? A polecenie od obcego też raczej mało warte jest.


RE: Sprzątanie biura - Weekend - 04-08-2019

Firma sprzątająca powinna być znaleziona z polecenia.


RE: Sprzątanie biura - geciu33 - 06-29-2019

Generalnie to szkoda, że nie znam firm sprzątających ze swojej okolicy... do tej pory jak mieszkałem na wyspach to sporo ogłoszeń w stylu window cleaner wimbledon widziałem i wiele z tych firm było porzadnych a tu w naszym kraju nie wiadomo czego się spodziewać... są tu osoby, które się na tym znają i mogą mi jakoś doradzić w tym temacie?


RE: Sprzątanie biura - alinaa - 03-25-2020

Firma Fugao działa na polskim rynku od 2005 roku. Specjalizuje się w kompleksowym świadczeniu usług czyszcząco-porządkowych we wszystkiego typu obiektach użyteczności publicznej, prywatnej oraz na terenach zewnętrznych do nich przylegających. Czy wiecie ile kosztuje sprzątanie domu Warszawa? https://fugao-sprzatanie.pl/ceny


RE: Sprzątanie biura - hieronim_56 - 07-07-2020

Dobrą firmą sprzątającą jest BŁYSK, mają profesjonalny sprzęt, znają się na robocie i przede wszystkim wykonują ją szybko oraz sumiennie.


This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.