FORUM reklamowe - FORUM z linkami
Forum o trojanach i NK-Inviter - Wersja do druku

+- FORUM reklamowe - FORUM z linkami (https://forumreklamowe.com)
+-- Dział: Strefa reklamowa (https://forumreklamowe.com/Forum-Strefa-reklamowa)
+--- Dział: Reklama forów (https://forumreklamowe.com/Forum-Reklama-for%C3%B3w)
+--- Wątek: Forum o trojanach i NK-Inviter (/Thread-Forum-o-trojanach-i-NK-Inviter)



Forum o trojanach i NK-Inviter - prohacq - 05-25-2011

Forum poświęcone trojanom i aplikacji do zapraszania znajomych na nk.pl (nasza-klasa)

Więcej na Forum www.prohacq.vaxi.pl

Zapraszam do lektury...

Klika słów o nowej wersji, która wkrótce się pojawi:



Witaj!
Jest to nowa wersja NK-Inviter v0.2.
Powstało wiele zmian, począwszy od sposobu nadawania kluczy, poprzez nowe rozwiązania w zapraszaniu znajomych.
Postać klucza: XXXX-XXXX
Każdy użytkownik będzie identyfikowany po kluczu, który jest niezmienny.

Folder główny zawiera 4 pliki.txt:
-login.txt : w nim wpisujemy login na nk.pl pamiętaj,że po wpisaniu loginu nie wciskamy żadnych spacji, entery lub tab
-pass.txt : podobna procedura jak w loginie, tylko wpisujemy hasło
-znajomy.txt: zostanie opisany poniżej, czytaj dalej ;D
-klucz.txt : Twój unikalny klucz

Pewnie myślisz po co wpisywać login i hasło w pliku.
Otóż już wyjaśniam:

Podczas pisania programu natknąłem się na problem w pewnej funkcji. Początkowe założenia były takie żeby login i hasło wpisywać
z klawiatury, ale owa funkcja jest tak jakby za bardzo wyczulona i po wpisaniu loginu i potwierdzeniu za pomocą kliknięcia w
[Enter] dopisywał do loginu "nową linię" i login nie był już poprawny.
Z pomocą przyszło rozwiązanie odczytu z pliku.
Jeśli uda mi się rozwiązać ten tymczasowy problem to pojawi się aktualizacja.

UWAGA!!!
##################################################################################
# #
#Pamiętaj, aby przed uruchomieniem programu wyłączyć NKTalk w ustawieniach konta.#
# #
##################################################################################


Nowe Funkcje:

=>Poprawiono sposób zapraszania, który znajduje się pod klawiszem [1] w programie (główne menu).
Pokazuje Postęp w procentach, Ilość wysłanych jak i nie wysłanych zaproszeń.
Jeśli mamy konto fikcyjne, a dany użytkownik nk.pl nie akceptuje zaproszeń od użytkowników fikcyjnych to program zaliczy
jako wysłane zaproszenie, mimo iż nie zostało wysłane. Program zlicza kliknięcia w przycisk "Dodaj do znajomych"
=>Dodano nowy dział "Extra", dostęp do niego będą miały tylko i wyłącznie osoby które zamieszczą baner na swoich stronach/forach
internetowych. Więcej informacji na forum www.prohacq.vaxi.pl

=>W dziale Extra znajdują się funkcję:
->Zapraszanie znajomych znajomego: Ciekawa funkcją, którą podsunął mi admin strony: www.pogaduchynaluzie.xaa.pl
W pliku "znajomy.txt" w folderze głównym podajemy ID osoby z portalu nk.pl
Pamiętaj, aby nie wpisać przez przypadek tzw. "Białych znaków"(Enter, Spacja, Tab) po lub przed numerem ID,
gdyż spowoduje to błędy w programie. Dzięki tej funkcji zwiększa się przyrost wysłanych zaproszeń.
Jeśli mamy konto fikcyjne szukamy osoby która ma dużo znajomych i też ma konto fikcyjne, wtedy osoby w gronie znajomych
prawdopodobnie akceptują zaproszenia od osób fikcyjnych.
->Druga funkcja to pobieranie danych udostepnianych w profilu przez użytkowników portalu nk.pl
Ciekawa opcja dla tych którzy chcą sobie pobrać dane tysiąca lub miliona użytkowników i zapisać je do pliku.
Wszystkie dane znajdą się w pliku "log/dane.txt". Po ponownym uruchomieniu tej funkcji nowe dane są dopisywane do pliku.
=>Poprawiono funkcję "Wpisy", kilka istotnych bądź mniej istotnych poprawek. Zachęcam do zamieszczania wpisów...
=>W zakładce Informacje znajdziesz: Info o Twoim nr ID, klucz, wersję programu. Niżej znajduje się spis polecanych serwisów.
I Twój serwis może się tam pojawić, więcej na Forum.
=>Przycisk Exit. Nie było potrzeby go poprawiać xD


Pamiętaj!!!

Ja jako autor tego programu nie biorę odpowiedzialności za wszelkie szkody jakie wyrządzisz tym programem.
Jest to moja inwencja twórcza, gdyż chciałem zareklamować swoje forum i zwiększyć na nim ruch w jak najkrótszym czasie
i z własnej woli zamieściłem program w sieci dzięki dużemu zainteresowaniu.
Mówiąc krótko:
Zrobisz coś nie tak, sam za to odpowiesz!!!

Zawsze jest możliwość zablokowania określonego klucza i wtedy użytkownik nie będzie mógł korzystać z programu.


==================================================================================================================================

Uwaga dla osób które zarejestrowały się już w wersji v0.1
W związku z zaistniałą sytuacją zmiany przyznawania kluczy użytkownicy proszeni są o powtórną rejestrację i postępowanie tak jak
to było w wersji v0.1

Za utrudnienia przepraszam.

===================================================================================================================================

Również obowiązuje regulamin z wersji v0.1

Zalecam zapoznać się z nim...