FORUM reklamowe - FORUM z linkami
Silna depresja - Wersja do druku

+- FORUM reklamowe - FORUM z linkami (https://forumreklamowe.com)
+-- Dział: Strefa luźna (https://forumreklamowe.com/Forum-Strefa-lu%C5%BAna)
+--- Dział: Hydepark (https://forumreklamowe.com/Forum-Hydepark)
+--- Wątek: Silna depresja (/Thread-Silna-depresja)Silna depresja - greta59 - 08-16-2017

Moja mama choruje na silną depresję. Chciałabym jej pomóc, jednakże zupełnie nie wiem, jak mogłabym to zrobić. Czy powinnam udać się z nią na wizytę do klinik https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa ?


RE: Silna depresja - fipilala - 08-21-2017

A ja Cię proszę, powiedz jej o tym, powiedz jej że jest dla Ciebie Najważniejsza, że jeśli ona źle się czuje to Ty tym bardziej, że nie chcesz aby chodziła smutna, bo Ty tym bardziej bedziesz chodziła, że sobie nie radzisz z tym uczuciem widząc ja taką. Dobrze byłoby gdybyś jej pokazała Twój smutek z tego powodu aby zobaczyła go i zrozumiała że ma Ciebie i dla kogo żyć .. Miłośc jest najlepszym lekarstwem ! Pozdrawiam ! Pisze to z własnego doświadczenia. Jestem mamą cudownej córki która mnie uleczyła swoją miłością do mnie. Powodzenia i dużo uśmiechu i lekkości duchowej dla Ciebie i mamy ! Pozdrawiam !
kliknij tutaj


RE: Silna depresja - muzykanta - 10-22-2017

Koniecznie wyślij ją na terapię, to podstawa w leczeniu depresji. Na przykład na https://blog.szukamterapeuty.pl/tag/depresja/ można znaleźć dobrego terapeutę. Najważniejsze żeby tego nie bagatelizować i nie zostawiać jej samej sobie


RE: Silna depresja - gg83 - 02-02-2018

Faktycznie najlepiej udać się do specjalisty, który ma doświadczenie i dobre podejście. To jest ważne. Godna polecenia jest klinika Psychomedic. Rejestracja jest u nich pod nr 22 253 88 88 oraz online.


RE: Silna depresja - Plugawy633 - 02-05-2018

Ciężka sprawa :/. Sam nie wiem czy w takim wypadku wystarczą leki czy to po prostu trzeba jakoś głębiej psychicznie zaleczyć. No ale tak czy siak niezależnie od kroków przebiegu leczeniu zdrówka życzę i jak najszybszej rekonwalescencji.


RE: Silna depresja - adrian70 - 02-05-2018

Przy silnej depresji to warto iść do najbliższego specjalisty psychiatry.


This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.