FORUM reklamowe - FORUM z linkami
zakupy przez internet - Wersja do druku

+- FORUM reklamowe - FORUM z linkami (https://forumreklamowe.com)
+-- Dział: Strefa luźna (https://forumreklamowe.com/Forum-Strefa-lu%C5%BAna)
+--- Dział: Hydepark (https://forumreklamowe.com/Forum-Hydepark)
+--- Wątek: zakupy przez internet (/Thread-zakupy-przez-internet)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: zakupy przez internet - marysia.co - 01-28-2014

Ja kupowałam w tym sklepie, aczkolwiek nie przez internet tylko stacjonarnie. Jak na taką cenę mają dość dobre produkty.


RE: zakupy przez internet - Kajtek - 01-28-2014

Temat bardziej nawiązywał do zakupów artykułów spożywczych przez internet, ale widzę że allegro wciąż górąSmile


RE: zakupy przez internet - Karolla - 01-28-2014

W dzisiejszych czasach to chyba jest już standardem, żeby robić zakupy przez internet. Trzeba tylko uważać na to, gdzie się zamawia - dla mnie musi być to sklpe sprawdzony i polecony. Sama zamawiam akcesoria do tworzenia biżuterii na www.newcraft.eu - bo wiem, że mnie nie zawiedli i ich towar jest sprawdzony, tak samo jak z płatnościami i dostawą. Gorzej ze spożywką - to kupuję w stacjonarnych.


RE: zakupy przez internet - marysia.co - 01-29-2014

Owszem, Alma ma taką ofertę, PiP również i w niektórych miastach eLeclerc (chyba wrocławski i warszawski ale ręki nie daję sobie uciąć)


RE: zakupy przez internet - twintip - 01-30-2014

A ktoś wie jak wygląda jakość przywiezionych w ten sposób np. z Piotra i Pawła produktów? Bo jak jesteśmy tam osobiście to możemy sobie wybrać, a tak to mam pewne obawy czy nie zostaną dostarczone artykuły na granicy przeterminowania albo nie najpiękniejsze.


RE: zakupy przez internet - marysia.co - 01-30-2014

Przeterminowanych na pewno nie dostaniesz (zresztą to możesz reklamować). Nie wiem jak to wygląda z wędlinami/owocami/warzywami ale jeśli chodzi o takie normalne produkty to jest ok


RE: zakupy przez internet - Rekk - 02-11-2014

Ogólnie mam wrażenie, że ludzie już wszystko zamawiają przez internet niedługo to w ogóle przestaną wychodzić z domów. Niby to wygodne, ale z drugiej strony jest to straszne. Firmy coraz większe pieniądze wydają na tworzenie mailingu jest on tym samym coraz bardziej skuteczny, a więc sami jesteśmy bardziej na takie zabiegi podatni. Efekt jest taki, a nie inny, że po prostu kupujemy coraz więcej. Osobiście chyba wszystko już kupowałem przez sieć.


RE: zakupy przez internet - marysia.co - 02-11-2014

Wydaje mi się, że jednak sporo ludzi preferuje zakupy tradycyjne, co widać choćby w galeriach handlowych


RE: zakupy przez internet - Ajumma - 02-20-2014

Myślę, że jest to bardzo przydane dla tych osób, którzy nie są w stanie wyjść z domu. Smile


RE: zakupy przez internet - twintip - 02-21-2014

Trend odchodzenia od galerii handlowych jest już widoczny w stanach. Ludzie wolą kupować w Internecie bo jest wygodniej i taniej. Galerie handlowe utrzymują się tam głównie z bogatych klientów, którzy kupują drogie marki. Do nas za jakiś czas też to przyjdzie i wtedy będzie problem co z tymi wszystkimi centrami handlowymi zrobić.