FORUM reklamowe - FORUM z linkami
Jak powinien wygladac dobrze stworzony sklep internetowy w 2021? - Wersja do druku

+- FORUM reklamowe - FORUM z linkami (https://forumreklamowe.com)
+-- Dział: Porady dla webmasterów (https://forumreklamowe.com/Forum-Porady-dla-webmaster%C3%B3w)
+--- Dział: Kodowanie (https://forumreklamowe.com/Forum-Kodowanie)
+--- Wątek: Jak powinien wygladac dobrze stworzony sklep internetowy w 2021? (/Thread-Jak-powinien-wygladac-dobrze-stworzony-sklep-internetowy-w-2021)Jak powinien wygladac dobrze stworzony sklep internetowy w 2021? - Gajendra - 02-08-2021

Cześć,
Zapewne są tutaj specjaliści z branży tworzenia stron. Szukam sprawdzonych porad jak powinien wyglądać sklep które będzie sprzedawał i będzie wyglądał nowocześnie na następne kilka lat. Czy macie jakie porady w tej kwestii? Będę wdzięczny za pomoc Smile)

EDIT: szukając informacji w sieci jednak postawiłem na oddane strony dla firmy - https://afterweb.pl/projektowanie-i-tworzenie-sklepow-internetowych/ Plan na ten moment to odświeżenie strony w stronę obecnych trendów[url=https://afterweb.pl/projektowanie-i-tworzenie-sklepow-internetowych/][/url]


RE: Jak powinien wygladac dobrze stworzony sklep internetowy w 2021? - BPW - 02-09-2021

Moim zdaniem powinien on wyglądać tak:
- wszelkie przyciski muszą być pozbawione ostrych kątów,
- kolory powinny w miarę pasować do siebie i być stonowane,
- powinny tam się znaleźć prostota oraz funkcjonalność,
- właściciel powinien być otwarty na nowe rozwiązania.

Mam nadzieję że to będzie pomocne. Big Grin

Pozdrawiam,
BPW


RE: Jak powinien wygladac dobrze stworzony sklep internetowy w 2021? - arek.f - 04-25-2021

Poza powyższym, strona powinna być przystosowana do różnych rodzajów urządzeń, telefonu, tabletu, w których strona się często rozjeżdża, a nie tylko do komputera. Poza tym niekontrastowe kolory, ogólnie im prościej tym lepiej.


RE: Jak powinien wygladac dobrze stworzony sklep internetowy w 2021? - kokakola - 11-26-2022

Na pewno warto od razu zwracać uwagę na tworzenie sklepu pod SEO.


RE: Jak powinien wygladac dobrze stworzony sklep internetowy w 2021? - minons - 06-14-2023

No to tak, dobrze stworzony sklep internetowy powinien mieć kilka kluczowych elementów. Po pierwsze, intuicyjną nawigację, żeby klienci łatwo mogli odnaleźć produkty. Po drugie, estetyczny i responsywny design, żeby sklep wyglądał profesjonalnie i dobrze działał na różnych urządzeniach. Po trzecie, czytelne informacje o produktach, włączając opisy, zdjęcia, a także opinie klientów. Po czwarte, łatwy proces zamawiania i płatności, żeby klienci mogli szybko i bezproblemowo dokonać zakupu. No i oczywiście, niezapomniane jest dobre wsparcie klienta, żeby odpowiadać na pytania i rozwiązywać ewentualne problemy. Aha, i nie zapomnij o marketingu - promuj sklep przez social media, kampanie reklamowe i content marketing. Więc to tyle w skrócie, ale pamiętaj, że sukces sklepu to proces, który wymaga ciągłego dopasowywania i doskonalenia.


RE: Jak powinien wygladac dobrze stworzony sklep internetowy w 2021? - paulinajozwiak992 - 08-22-2023

Responsywny design: Twój sklep powinien być dostosowany do różnych urządzeń, takich jak komputery, tablety i smartfony. Responsywny design zapewni użytkownikom komfortową nawigację i przeglądanie na dowolnym ekranie.
Intuicyjna nawigacja: Menu i kategorie produktów powinny być łatwe do zlokalizowania, a nawigacja powinna być prosta i logiczna, umożliwiając użytkownikom szybkie odnalezienie tego, czego szukają.
Szybkość ładowania: Współczesni użytkownicy oczekują szybkich stron internetowych. Optymalizacja grafik i kodu oraz wykorzystanie odpowiednich narzędzi do przyspieszenia ładowania jest kluczowe.


RE: Jak powinien wygladac dobrze stworzony sklep internetowy w 2021? - grafmax - 09-29-2023

Po pierwsze musi oferować odpowiedni, jakościowy asortyment, który jest zgodny z oczekiwaniami konkretnej grupy docelowej. W kwestiach technicznych intuicyjny, łatwa nawigacja, responsywny, z wysokiej jakości zdjęciami produktów, wsparciem klienta, elementami uwiarygodniającymi oraz szybki z krótkim procesem zakupowym!