FORUM reklamowe - FORUM z linkami
wrastające paznokcie - Wersja do druku

+- FORUM reklamowe - FORUM z linkami (https://forumreklamowe.com)
+-- Dział: Strefa luźna (https://forumreklamowe.com/Forum-Strefa-lu%C5%BAna)
+--- Dział: Hydepark (https://forumreklamowe.com/Forum-Hydepark)
+--- Wątek: wrastające paznokcie (/Thread-wrastaj%C4%85ce-paznokcie)wrastające paznokcie - willow154 - 12-05-2020

Cześć,
Mam problem z wrastającymi paznokciami próbowałam wszystkiego, wycinania ich ze skóra, specjalnych drucików i  nic. Ostatnio zastanawiam się nad wizytą w Instytucie podologii w Rzeszowie bo słyszałam że to sprawdzone miejsce. Był tam ktoś może i się wypowie?


RE: wrastające paznokcie - radziu25 - 12-08-2020

Najlepiej udać się do podologa. Podolog to specjalista od stóp, w tym wrastających paznokci. Być może konieczne jest przycięcie paznokcia do odpowiedniego kształtu.


RE: wrastające paznokcie - dominika77 - 01-25-2021

Warto też pamiętać o tym, aby regularnie chodzić na profesjonalny manicure żeby uniknąć takich sytuacji. Także faceci powinni zadbać o swoje paznokcie. Tutaj https://easynails.pl/uslugi/manicure/manicure-meski/ zapiszecie się na manicure męski.


RE: wrastające paznokcie - MalaMi1 - 01-25-2021

(12-08-2020, 16:07)radziu25 napisał(a): Najlepiej udać się do podologa. Podolog to specjalista od stóp, w tym wrastających paznokci. Być może konieczne jest przycięcie paznokcia do odpowiedniego kształtu.
Dokładnie. Byłam w tym Instytucie już nie raz a trzy razy. Raz sama a dwa razy z córką która miała duże problemy właśnie z kilkoma paznokciami naraz. Otrzymała tam profesjonalną pomoc i dodatkowo zrekonstruowali jej całego paznokcia więc polecam każdemu


This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.