FORUM reklamowe - FORUM z linkami
Reklama w internecie - Wersja do druku

+- FORUM reklamowe - FORUM z linkami (https://forumreklamowe.com)
+-- Dział: Porady dla webmasterów (https://forumreklamowe.com/Forum-Porady-dla-webmaster%C3%B3w)
+--- Dział: Pozycjonowanie i SEO (https://forumreklamowe.com/Forum-Pozycjonowanie-i-SEO)
+--- Wątek: Reklama w internecie (/Thread-Reklama-w-internecie--11249)Reklama w internecie - Sabe - 10-27-2020

Myślę nad zwiększeniem swoich zasięgów w Internecie. Szczególnie, kiedy większość naszych biznesów przenosi się do sieci w dobie korony. Sama współpracuję z https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-gdynia/, ale zastanawiam się nad dodatkową inwestycją w https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-lokalne/, żeby bezpośredni kontakt z klientem, a później zobaczy się. Co o tym myślicie? Może macie jakieś sprawdzone rozwiązania, co u Was działało, co było fiaskiem?


RE: Reklama w internecie - Banbihari - 01-20-2021

(10-27-2020, 13:11)Sabe napisał(a): Myślę nad zwiększeniem swoich zasięgów w Internecie. Szczególnie, kiedy większość naszych biznesów przenosi się do sieci w dobie korony. Sama współpracuję z https://wyozycjonowanie.pl/pozycjonwanie-gdynia/, ale zastanawiam się nad dodatkową inwestycją w https://wypozycjonwanie.pl/pozycjonowaie-lokalne/, żeby bezpośredni kontakt z klientem, a później zobaczy się. Co o tym myślicie? Może macie jakieś sprawdzone rozwiązania, co u Was działało, co było fiaskiem?

Tutaj słówko wyjaśnienia. Po prostu to, że jakiś portal albo artykuł o SEO albo Tworzeniu stron pojawi się wysoko w wyszukiwarce, to jeszcze nie przesądza że będzie naprawdę przydatny, z artykułami na takim poziomie jak tutaj. Niektóre treści są tworzone typowo pod Google - na https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/ dość dokładnie opisali, jak to działa. A algorytmy wyszukiwarki jeszcze nie radzą sobie tak dobrze z odsiewaniem wodolejstwa od merytorycznych, przystępnych wpisów.


RE: Reklama w internecie - mgroup - 02-08-2021

Nie zapomnijmy o black hat seo i fresh site bonus. Gdybym był początkującym przedsiębiorcą bez wiedzy nt. SEO to na pewno bym się w tej dziedzinie postarał poduczyć, właśnie po to aby nie zostać wycyckanym Smile Pozdrawiam!


RE: Reklama w internecie - ReDeal - 03-16-2021

A jakiejś wpisy sponsorowane? Może na redeal.pl Smile


This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.