FORUM reklamowe - FORUM z linkami
magazyn - Wersja do druku

+- FORUM reklamowe - FORUM z linkami (https://forumreklamowe.com)
+-- Dział: Strefa luźna (https://forumreklamowe.com/Forum-Strefa-lu%C5%BAna)
+--- Dział: Hydepark (https://forumreklamowe.com/Forum-Hydepark)
+--- Wątek: magazyn (/Thread-magazyn--10378)magazyn - Amanda - 09-27-2019

od jakiegoś czasu rozważam pomysł postawienia magazynu. Zastanawiam się tylko jak to wszystko odpowiednio zorganizować i za co się tak na prawdę zabrać. Wstępnie znalazłam tutaj http://pronamiot.pl/index.php/jak-zorganizowac-magazyn/ kilka bardzo dobrych informacji. Moze wy też podpowiecie mi za co sie zabrac?


RE: magazyn - Amanda - 09-27-2019

tak właśnie jest


RE: magazyn - mallutkaa - 09-30-2019

Trzeba pomyśleć o wszystkich urządzeniach, które będziesz posiadał w tym magazynie. Jeżeli szukasz producenta przenośników taśmowych to sprawdź ofertę firmy Porkon. Firma oferuje także inne urządzenia i części zamienne http://www.porkon.pl


RE: magazyn - Kajtek - 10-02-2019

A co konkretnie miałby zawierać ten magazyn? Teraz magazynów stawia się na pęczki


RE: magazyn - alinaa - 11-25-2019

Jeżeli nie wiesz za co się zabrać to zgłoś się do firmy Kmc Services, która zajmuje się projektowaniem, budową magazynu i całym procesem w zakresie logistyki. Można zapisać się na bezpłatny audyt logistyczny. Więcej informacji na stronie http://kmc-services.com.pl/magazynowanie-towarow-spozywczych


RE: magazyn - Insomnia - 03-25-2020

Na magazynie dobrze jest mieć też porządek, również w kwestii odpadów. Osobiście polecam kontenery samowyładowcze Tippo ze sklepu Skladuj24, bo dzięki nim można w łatwy sposób zadbać o czystość i przy okazji nawet zaoszczędzić.


RE: magazyn - Kajtek - 05-11-2020

Jak chce się stawiać magazyn i to nie byle jaki, to budowa powinna być poprzedzona przygotowaniem fundamentów, czasem wymagane jest w tym celu palowanie: http://eu-eu.eu/palowanie-fundamentow-za-pomoca-pali-przemieszczeniowych-czy-pali-wierconych-od-czego-zalezy-technologia-palowania-fundamentow/. Technologia ta jest dosyć często wykorzystywana przy różnych inwestycjach, choć przeważnie przy tych większych.


RE: magazyn - tomos - 05-12-2020

według mnie takie magazyny to świetna sprawa


This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.