FORUM reklamowe - FORUM z linkami
Kursy - Wersja do druku

+- FORUM reklamowe - FORUM z linkami (https://forumreklamowe.com)
+-- Dział: Porady dla webmasterów (https://forumreklamowe.com/Forum-Porady-dla-webmaster%C3%B3w)
+--- Dział: Pozycjonowanie i SEO (https://forumreklamowe.com/Forum-Pozycjonowanie-i-SEO)
+--- Wątek: Kursy (/Thread-Kursy)

Strony: 1 2


Kursy - krystiski - 05-30-2019

Polecacie jakieś kursy i szkolenia online? aby poszerzyć wiedzę z tego tematu?

Jeżeli wątek się powtórzył to przepraszam.


RE: Kursy - parkhotelly - 12-23-2019

Najlepsze kursy to kursy stacjonarne. Dobrym miejscem na taki kurs jest sala konferencyjna w hotelu. Nawet można zrobić konferencję dwudniową.


RE: Kursy - Kajtek - 04-06-2020

Zalezy w jakim kierunku chcesz się szkolić, w końcu wybór kursów jest szeroki.


RE: Kursy - ReklamowaDama - 07-25-2020

(05-30-2019, 09:58)krystiski napisał(a): Polecacie jakieś kursy i szkolenia online? aby poszerzyć wiedzę z tego tematu?

Jeżeli wątek się powtórzył to przepraszam.

A o jakieś konkretnie ci chodzi bo tych kursów jest całe mnóstwo :p Bardziej zawodowe czy dla hobby ? A jeśli chodzi o kursy online to raczej będzie ich teraz dużo ze względu na trwająca nadal pandemię. Ja osobiście przeglądam kursy szycia bo chciałabym poszerzyć moje umiejętności w tym zakresie. Jakieś podstawy tam znam, ale to nie to samo, co szyć zawodowo i profesjonalnie Smile


RE: Kursy - dominika77 - 11-12-2020

Bardzo ciekawą opcją są moim zdaniem także kursy i szkolenia żeglarskie. Ofertę takich kursów znajdziecie na stronie internetowej https://fairwinds.pl/kurs-coastal-skipper-yachtmaster-offshore-shorebased. Dzięki nim można zarówno zacząć pływać hobbystycznie, jak i zawodowo.


RE: Kursy - Karishma - 02-09-2021

Ja bardzo wiele razy korzystałem z planety-seo. Wiele branżowych firm umieszcza tam wpisy, dzięki temu w jednym miejscu mamy dostęp do całej masy wpisów blogowych.
W ostatnim czasie mam kilka firm które sledze, ale z tego co widzę że różne firmy coraz bardziej wchodzą w merytorykę i stawiają na bardzo obszerne treści, co jest dla mnie duża zaletą Smile gdzie szukać wiedzy jak nie u osób które maja styczność z branżą na co dzień.


RE: Kursy - lexa - 02-28-2021

Ja zaś chce pracować jako kelnerka. Lubię mieć kontakt z ludźmi, także póki co taka praca byłaby dla mnie idealna. Ale wiadomo, że z dnia na dzień też idealną kelnerką się nie stanę, tutaj potrzebny jest przede wszystkim kurs kelnerski krakow. Aby dowiedzieć się co i jak? A na tym kursie naprawdę wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.


RE: Kursy - Marek72 - 05-25-2023

Szkolenia online są fajną formą, bo możesz sobie je realizować kiedy Ci odpowiada czasowo. Z zakresu SEO nie znam niestety żadnego kursu. Może popytaj na grupach facebookowych.


RE: Kursy - feekoo - 08-04-2023

Czy ktoś może polecić konkretne szkolenia medialne , które odbywają się w Warszawie, oraz podzielić się opinią na ich temat?


RE: Kursy - jankaminski - 08-21-2023

Jest mnóstwo kursów na udemy, jednak często potrzebny jest angielski.