FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: remont w warsztacie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co jaki czas naprawiacie lub konserwujecie sprzęty w swoich warsztatach? Nasze nie były już naprawiane ze trzy lata i tak się zastanawiamy, czy już nie pora na remont. Albo chociaż na kontrolę jakości, jest parę firm, które się tym zajmują, np https://www.hak.com.pl/hak/uslugi/napraw...uwnic.html ;) jak myślicie?
Warto też regularnie odmalowywać ściany aby wyglądały świeżo. Możesz to nawet robić na własną rękę, malowanie wcale nie jest trudne. Na stronie http://www.remonty.w.poznaniu.pl/jak-dob...ac-sciany/ znajdziesz wiele praktycznych wskazówek w tym temacie.
Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług firm, które zajmują się sprawdzeniem szczelności instalacji gazowej. Czy możecie kogoś polecić? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
a u nas poza hakami fajnie sprawdziły się też różne zabudowy z karton gipsu - porobiliśmy sobie półki, jakieś schowki itd. zamówiliśmy gotowe elementy tu https://flexgips.com/ i szybko zamontowaliśmy. prosta sprawa i naprawdę służą nam dobrze. wiadomo, że nie kładziemy na nie niewiadomo jakich części ciężkich itd. ale drobnica jak najbardziej