FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Pomoc z odszkodowaniem.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, potrzebuję waszej porady. Zostałem poszkodowany w wypadku i pragnę uzyskać możliwie wysokie odszkodowanie. Jak takie uzyskać? Walczyć samemu czy skorzystać z czyjejś pomocy? Jeśli tak to z czyjej? Będę wdzięczny za porady. Myślę nad https://codex.org.pl/odszkodowania/pomoc...kodowania/ ale jeszcze nie jestem pewny.
Mozna skorzystać z pomocy, ale nie wiem czy to będzie opłacalne
Cześć wszystkim forumowiczom!
Moja znajoma miała ostatnio kłopot z uzyskaniem odszkodowania po stłuczce na światłach. Dostała odszkodowanie, później dała samochód do naprawy znajomemu mechanikowi, ale okazało się już na 3 dzień, że tych pieniędzy jest za mało. Nie wiedziałam nawet jak jej pomóc więc jedyne co, to zaczęłam szukać w Internecie na różnych blogach informacji o odszkodowaniach. Trafiłam m.in. na https://www.helpfind.pl/blog/odwolanie-o...zyciela,36 i tam przeczytałam, że najlepiej będzie napisać specjalne pismo odwołujące od decyzji ubezpieczyciela. Doradziłam jej żeby sobie najlepiej zadzwoniła do tej firmy i żeby jej podpowiedzieli co ma napisać w tym odwołaniu. Okazało się, że ta firma odkupiła od niej tę szkodę i chyba w ciągu kilku dni dostała dodatkowe pieniądze. Bez żadnego pisania do ubezpieczyciela. Nawet nie wiedziałam że można sprzedać szkodę i tak szybko dostać więcej pieniędzy na naprawę. Była mega szczęśliwa bo od razu dała kasę mechanikowi i mogła wtedy ze spokojem czekać aż doprowadzi jej samochód do porządku.
Moim zdaniem zawsze można się starać o swoje.
dokładnie tak zawsze trzeba spróbować dochodzenia odszkodowania
Dokładnie ale odszkodowanie to drażliwy temat i właśnie dlatego gdy pojawiają się jakiekolwiek problemy warto jest skorzystać z pomocy specjalisty. Samemu warto też dowiedzieć się więcej w tym temacie. Lepiej skorzystać pomocy kancelarii https://kancelariaae.pl/ i oni doradzą jak postąpić gdy oferowana wam kwota jest zaniżona.