FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Dom czy mieszkanie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Posiadanie własnego domu to fajna sprawa, ale wydaje mi się, że jednak mieszkanie to nadal mimo wszystko mniejszy wydatek. A jeszcze weźcie pod uwagę ilość obowiązków, zeby zadbać o dom, mieszkanie to mniej pracy, wygoda Smile Zwłaszcza, że teraz powstają te ekologiczne osiedla, to też są bardzo oszczędne i z troską o środowisko Smile
Dokładnie, ja też wolę mieszkanie bo to mniejszy wydatek ale też mniej zachodu i mniejsze wydatki w przyszłości, na mieszkanie w domu trzeba mieć czas żeby się wszystkim zająć. Mieszkanie na Pradze na osiedlu Atala w zupełności mi wystarczy
Wydaje mi się, że na ten moment na pewno wybrałabym mieszkanie.
Też się zastanawiam czy zdecydować się na kupno fajnego, gotowego mieszkania od dewelopera gotowego do zamieszkania od zaraz czy na coś innego postawić np. całoroczne domy z bali są bardzo fajne i chyba finansowo nawet by mi to lepiej wyszło. Jakie są główne zalety budowy własnego domu, a jakie gdy decydujemy sie na kupno mieszkania od dewelopera?
Jedno i drugie ma swoje plusy i minusy. Ja osobiście polecam zajrzeć przede wszystkim na stronę https://portalenieruchomosci.pl/, gdzie można znaleźć szeroki wybór ciekawych nieruchomości.
Witam
W podjęciu trudnej decyzji o miejscu zamieszkania pomógł nam serwis lokalny https://www.szczeciniak.pl/
Widzieliśmy ceny mieszkań i lokalizacje w miescie na rynku wtórnym i od dewelopera.
W końcu znalazłam działkę za miastem i tam się osiedliliśmy.
Buduje swój własny dom Smile
Oczywiście, że dom! Jeżeli tylko można sobie na to pozwolić. Własne miejsce na ziemi z ogródkiem i większą prywatnością. Jestem na tak!
Nieważne czy zdecydujesz się na zakup domu czy mieszkania, polecam na bieżąco interesować się kwestiami prawnymi dotyczącymi kupna. Mowa m.in o umowie deweloperskiej, czyli tej, którą podpisujesz z deweloperem w celu zabezpieczenia przyszłej transakcji. Podpisanie jej bez wcześniejszego dokładnego sprawdzenia może skutkować nieprzyjemnymi konsekwencjami finansowymi- np. wtedy, gdy w umowie kryły się klauzule niedozwolone. Tu znajdziesz najważniejsze rzeczy, na które warto zwrócić uwagę podpisując taki dokument: https://www.umowadeweloperska.pl/co-to-j...eloperska/.
Stron: 1 2 3 4