FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Silna depresja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moja mama choruje na silną depresję. Chciałabym jej pomóc, jednakże zupełnie nie wiem, jak mogłabym to zrobić. Czy powinnam udać się z nią na wizytę do klinik https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa ?
A ja Cię proszę, powiedz jej o tym, powiedz jej że jest dla Ciebie Najważniejsza, że jeśli ona źle się czuje to Ty tym bardziej, że nie chcesz aby chodziła smutna, bo Ty tym bardziej bedziesz chodziła, że sobie nie radzisz z tym uczuciem widząc ja taką. Dobrze byłoby gdybyś jej pokazała Twój smutek z tego powodu aby zobaczyła go i zrozumiała że ma Ciebie i dla kogo żyć .. Miłośc jest najlepszym lekarstwem ! Pozdrawiam ! Pisze to z własnego doświadczenia. Jestem mamą cudownej córki która mnie uleczyła swoją miłością do mnie. Powodzenia i dużo uśmiechu i lekkości duchowej dla Ciebie i mamy ! Pozdrawiam !
kliknij tutaj
Koniecznie wyślij ją na terapię, to podstawa w leczeniu depresji. Na przykład na https://blog.szukamterapeuty.pl/tag/depresja/ można znaleźć dobrego terapeutę. Najważniejsze żeby tego nie bagatelizować i nie zostawiać jej samej sobie
Faktycznie najlepiej udać się do specjalisty, który ma doświadczenie i dobre podejście. To jest ważne. Godna polecenia jest klinika Psychomedic. Rejestracja jest u nich pod nr 22 253 88 88 oraz online.
Ciężka sprawa :/. Sam nie wiem czy w takim wypadku wystarczą leki czy to po prostu trzeba jakoś głębiej psychicznie zaleczyć. No ale tak czy siak niezależnie od kroków przebiegu leczeniu zdrówka życzę i jak najszybszej rekonwalescencji.
Przy silnej depresji to warto iść do najbliższego specjalisty psychiatry.