FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Forumownia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: UnwucT3.png]
Cytat:
O nas 
Forumownia.PL to forum stworzone z myślą o tobie ! Znajdziesz u nas rozmowy na każdy temat ! Chętnie pomagamy , dlatego jak masz jakiś problem - pisz śmiało !
Forum jest nowe, posiada ciekawy i przejrzysty styl. Zapraszam wszystkich i przekonaj się sam czy warto zostać z nami na dłużej.
[Obrazek: UnwucT3.png]
W miarę możliwości proszę o zarejestrowanie się z reflinka -> Reflink
Jeśli nie chcesz, to kliknij w obrazek Smile
Nie masz stopki MyBB, lepiej ją dodaj inaczej nie dostaniesz pomocy na polskim supporcie MyBB.
Sama reklama nie sprawi że forum stanie się popularne i będzie tętniło życiem, w tej chwili działy świecą pustkami a na puste forum osobiście bym się nie zarejestrował, zakładaj jak najwięcej tematów, pisz posty, ściągnij znajomych żeby był jakiś ruch na forum a wtedy ludzie sami przyjdą. tematyka forum "oklepana" w necie jest przesyt wielotematyków i ciężko Ci będzie się wybić. Rozumiem że forum powstało zaledwie kilka dni temu i nie ma na nim wielkiego ruchu ale tak jak wspominałem pustymi działami nikogo nie zachęcisz do rejestracji. Niektóre działy bym zlikwidował bo są zbędne i nie pasują do wielotematyka, dodał bym też kilka innych. dużym plusem dla mnie jest szablon, lubię jasne i przejrzyste style. Mam nadzieje że Cię nie zniechęciłem a wręcz zmobilizuje Cię do działania,. Powodzenia w rozwoju forum pozdro.
Bardzo ciekawe forum ogólnotematyczne, można znaleźć przydatne wątki, i samemu o coś zapytać. Bardzo dobry pomysł ze stworzeniem takiego forum.
Takich for jest dużo. Musisz się czymś wyróżnić, bo wygląd to nie wszystko.
I co?
"Ta strona www jest obecnie zawieszona"