FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: W jakim banku założyć rachunek?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na to pytanie muszą sobie odpowiedzieć osoby które planują założenie rachunku bankowego. A prawda jest taka, że o ile ofert jest dużo, to kruczki w cennikach i regulaminach sprawiają, że możemy za to słono zapłacić. Wprawdzie bez konta bankowego nie można funkcjonować, a wśród polityków pojawiają się pomysły aby wprowadzać tzw socjalne konta bankowe a więc takie które podstawowy zakres usług będą oferowały za darmo, ale nie zostaje on prowadzony w życie, bo to socjalizm w czystej postaci. Aktualne porównanie kont osobistych, studenckich i firmowych znaleźć można na: http://www.tanie-konto.pl/
Dokładnie tego typu strony są na pewno bardzo pomocne przy wyborze odpowiedniej oferty, ale przed wyborem przeczytajcie sobie również artykuł darmowe konto bankowe Dlaczego? Ponieważ baki w reklamach pokazują to co chcą to co jest darmowe, ale często zapominają wspominać o innych obostrzeniach, które mogą sprawić, że za konto zapłacimy w ciągu roku i to całkiem sporo.
Poczytajcie sobie tutaj http://bankowe-konta.info/konto/ing-bank-slaski/ jakie warunki ma bank ING. Znajdziecie tam również opinie klientów oraz wiele innych cennych informacji. Moim zdaniem jest świetne miejsce, z którego można czerpać wiedzę.