FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Własny biznes
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Cześć,
 
Jestem na etapie otwierania małego sklepu zoologicznego, zawsze od małego lubowałem się w zwierzętach. W mojej miejscowości jest nawet jedna z większych giełd z bogatym asortymentem ale do rzeczy. Ponieważ chciałbym zaplanować (w miarę możliwości) koszty wiążące się z prowadzeniem tej firmy proszę o pomoc. Znalazłem już potencjalne miejsce, mam również ustalony kosztorys asortymentu na start, zastanawiam się teraz jak wygląda księgowość? Ostatnio przeglądałem ofertę https://www.mbank.pl/firmy/ksiegowosc/komfort/ czy ktoś może się wypowiedzieć na ten temat? Jakie dodatkowe koszty należy uwzględnić?
 
Dzięki za pomoc
Dobry pomysł, tylko musisz być ostrożny. Ale bardzo fajnie że odważyłeś na to.
Niezależnie od tego jaki biznes się założy czy to będzie sklep zoologiczny czy mała gastronomia, to zawsze wiąże się z dużą ilością formalności oraz kwestii, które trzeba uwzględnić już przy samym prowadzeniu firmy. Na przykład to, jakie typy skrzynek wykorzystywać do transportu i przechowywania: http://eu-eu.eu/pojemniki-skrzynki-jakie...roducenci/, a przecież choćby przy biznesach spożywczych jest to bardzo ważna kwestia i w dodatku tylko jedna z wielu, które trzeba mieć na uwadze.
W gastronomii naprawde bardzo wazne jest wyposazenie zaplecza, kuchni ale i takze tego, co jest z przodu - np baru. To na sprzetach pracuja dzien w dzien kucharze, czy barmani - podaja drinki lub piwo. Dobry sprzet przyspiesza i ulatwia prace, wiec wg mnie - nie mozna na niego zalowac pieniedzy. Jesli chodzi o wyposazenie np barow - to firma Multigastro zapewnia ich kompleksowe wyposazenie - spojrzcie sami: https://multigastro.pl/wyposazenie-baru - dowoz na terenie calego kraju.
Ja rozważam otworzenie kolejnego biznesu. Chcę organizować takie wycieczki jak http://cab4u.pl/pl/wycieczki/, tyle, że we wschodniej części kraju.
Świetnym motywem jest teraz pozyczka online - pieniądze można dostać nawet w kilka minut. Ostatnio uratowała mnie taka pożyczka, bo potrzebowałem spłacić klienta, który okradł sklep. Czasami takie rzeczy się zdarzają, na rozkręcenie biznesu też jest zdecydowanie najlepsza.
Własny biznes to fajna sprawa, też bym kiedyś chciała założyć własną firmę Smile
Bierzesz kredyt i rozkręcasz. No nie wiem jak pójdzie ale zaryzykuj.
Otwierając własny biznes powinniśmy zadbać o najwyższej jakości dostęp do Internetu, ponieważ dzięki temu znacząco poprawiamy jakość pracy firmy. Osobiście polecam zapoznać się z artykułem http://www.kurierlubelski.pl/dom/a/inter...,12280506/, który omawia możliwości światłowodów - najlepszej obecnie technologii przesyłu danych. Osobiście gorąco zachęcam do założenia takiego łącza, ponieważ dzięki niemu możemy zwiększyć efektywność przedsiębiorstwa.
Kto nie ryzykuje szampana nie pije Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12