FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Dobre gadżety reklamowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak sądzicie, czy smycze reklamowe zasługują na takie miano ? Od dłuższego czasu zastanawiam się, czy tego rodzaju produkty, które jakby nie było wiążą się z taką zdecydowanie tradycyjną reklamą, są jeszcze wykorzystywane. Wprawdzie większość firm stawia dzisiaj na szeroko zakrojoną reklamę w sieci, nie mniej jednak tak sobie myślę, że fajne i kolorowe produkty na rynku lokalnym powinny się dobrze sprawdzić. Czy może się mylę?
Smycze, długopisy, jakieś kubki...to na pewno najczęstsze gadżety.
W dzisiejszych czasach każdy ma przy sobie telefon typu smartfon. Warto to wykorzystać zamawiając gadżety przeznaczone do promocji. Myślę, że świetnym pomysłem byłby  case na telefon oczywiście w firmowych barwach lub ewentualnie z ładnie naniesionym logiem.
Praktycznie kazdy gadzet reklamowy spelnia swoja funkcje - wszystko zalezy glownie od tego ile pieniedzy chcemy przeznaczyc na taka kampanie reklamowa i ile sztuk danego rodzaju gadzetow reklamowych zamowic do rozdania (albo do wygrania w konkursach??). W sklepie https://reklamowygadzet.pl/ mozna je zamowic - praktycznie wszystkie, jakie sa mozliwe do wymyslenia - oni posiadaja w swojej szerokiej ofercie.
Gadżety reklamowe mogą być różne, na pewno przydałoby się je przede wszystkim dopasować do profilu firmy
A moim zdaniem na http://www.izisport.pl/produkty.html mają bardzo fajny wybór, sporo ciekawych pokrowców, porządne torby sportowe a nawet pojemniki termiczne.
Smycze lub długopisy, to dosyć "pospolite" gadżety. Warto poszukać czegoś trudniej dostępnego, czego nie ma konkurencja. Plecaki reklamowe https://www.diamond-druk.pl/bawelniane-p...-reklamowe to takie dosyć praktyczne gadżety i raczej dłużej będą służyć klientowi od długopisu, który łatwo zgubić.
(03-26-2016, 23:41)madeja napisał(a): [ -> ]Smycze, długopisy, jakieś kubki...to na pewno najczęstsze gadżety.

Masz rację. Są popularne bo są skuteczne, a skuteczna promocja jest niezwykle istotna, szczególnie w dzisiejszych czasach. Długopisy i inne niewielkie, tanie przedmioty opierają się przede wszystkim na prostocie i tym, że używa się ich przy wielu zwykłych czynnościach. Na pierwszy rzut oka wydawać się może, że gadżety reklamowe to takie niby nic,  ale właśnie one w największym stopniu sprawiają, że klienci zapamiętują logo marki i utrwalają je w swojej podświadomości. Marka od której coś dostali zawsze będzie im się lepiej kojarzyć.