FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: RadioTP- It's Time To Play !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
RadioTP
[Obrazek: logotyp_ciemny.png]

Codziennie możecie oddać na nas głos za który jesteśmy bardzo wdzięczni.

http://stacje.panelradiowy.pl/glos/8564

RadioTP to stacja radiowa istniejąca na rynku muzycznym od 2005 roku.

Radio z klimatem i pasją, która połączyła cały sztab ludzi, dzięki którym macie możliwość co dzień przekonywać się o tym, czym jest marka TP !

Głównym celem RadioTP jest przede wszystkim docieranie do naszych odbiorców i spełnianie ich muzycznych zachcianek. Dlatego właśnie oferujemy Wam 2 tematyczne kanały muzyczne nastawione na ambitna muzykę elektroniczną, świetną ekipę prezenterów i niesamowity klimat, którym niewątpliwie możemy się poszczycić, co również wyróżnia nas spośród innych stacji radiowych działających w internecie.

Na dzień dzisiejszy podejmujemy kolejne wyzwania związane z prowadzeniem radiostacji, staramy się realizować postawione przed nami cele i udoskonalać to, co zostało stworzone i okraszone mianem RadioTP.

Staramy się przede wszystkim uderzać w gusta, zwłaszcza tych najbardziej wymagających słuchaczy, a co za tym idzie, stawiać większy nacisk na rozwój naszego Radia.


Gramy dla Was przez 7 dni w tygodniu i przez 24 godziny na dobę staramy się przenieść Was w magiczny świat, który kreujemy właśnie w tym miejscu. Tworzymy nasz program z pasji do muzyki...RadioTP - it's TIME to PLAY
bardzo fajna fala