FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Forum Serwera Minecraft + Star Wars
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej, tak jak w temacie chciałbym wam pokazać Forum powstającego Serwera StarWars w świecie Minecraft. Ogólnie reklamuje to forum, ponieważ Administratorzy potrzebują sugestii graczy co mogliby na ten serwer dodać. 

Opis Serwera:

Pierwsze Wejście:
 
Na starcie jesteśmy w niewielkim pomieszczeniu, przed nami mamy pierwszy wybór - jasna lub ciemna strony mocy. Po podjęciu decyzji teleportuje nas do kolejnego pomieszczenia, w którym mamy za zadanie wybrać swoją klasę: Jedi, Łowca Nagród czy też Klon. Następnie teleportuje nas już do świata gry. W zależności od wyboru mamy 4 początkowe planety: 
- Tython (początkowa planeta Jedi),
- Ord Mantell (początkowa planeta Łowców Nagród i Klonów),
- Korriban (początkowa planeta Sithów),
- Hutta (początkowa planeta Szpiegów Imperium i ich Klonów),
Może niektórzy z was zauważyli, że jak na razie serwer kieruje się ku rozgrywce prowadzonej w Star Wars The Old Republic. Tak, to prawda. Wraz z moją jak na razie trzyosobową ekipą planujemy na podstawie wyżej wymienionej gry zrobić serwer Minecraft. 
 
Rozgrywka:
 
Po opuszczeniu pierwszej planety kierujemy się w stronę floty republiki/imperium (w zależności od wyboru strony mocy). Jest to miejsce, w którym możemy kupić wszelakie przedmioty. Począwszy od mieczy świetlnych, aż do różnorodnych zbroi. Następnie po uzbrojeniu się możemy teleportować się na Planete "Survival", na której spotkamy swoich pierwszych przeciwników w formie graczy. Oczywiście nasza fabuła nadal będzie tam prowadzona, ale głównie będziemy się skupiać na walce z wrogami i możliwości budowania. 
 
Plany:
 
Po skończeniu tych 5 planet, dalej planujemy budować ich coraz więcej, myślę, że nasz pomysł na serwer jest oryginalny i niestety po opublikowaniu tego postu kilka osób może go od nas ściągnąć. Do spełnienia tego projektu potrzebni nam są budowniczy i jeden/dwóch programistów. Obecnie sam spolszczam/tworzę pluginy i nie ukrywam, że przydałaby mi się pomoc. Co do budowy - planety są ogromne, a trzy osoby nie są wstanie wszystkich zbudować. LINK DO FORUM: KLIKNIJ