FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: [ZAPOWIEDZ][SA-MP 0.3.7] Poland Truck Games
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: nazwaptg.png]


Witamy wszystkich serdecznie ! Chcielibyśmy wam przedstawic nowy serwer truck na platformie SAMP. Serwer nasz jest tworzony całkiem od 0, cały GameMode jak i obiekty są autorskie , co w dzisiejszych czasach jest rzadkością ! Jest to druga odsłona naszego serwera, pierwsza odsłona została zamknięta w połowie wakacji 2015r. z przyczyn technicznych, było mineło. Pragniemy przedstawić wam nowy , innowacyjny TRUCK ! Zapraszamy Smile

[Obrazek: gamemode.png]

Nasz GameMode jak wspomniałem już w wstępie jest w 100% autorski jaki i obiekty. Jest on pisany przez właścicela serwera: adi888. Wszystkie systemy są rozbudowane tak aby rozrywka była miła a zarazem fajna jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej ! Posiadamy przeróżne systemy, które są bardzo rozbudowane. Wszystko na bierząco do startu serwera testujemy tak aby po starcie gracze nie mieli żadnych problemów Wink. A oto kilka systemów GM których jest masa: 


[Obrazek: systemy.png]

 System wypadków (Rozbudowany po siłę uderzenia, czas ocknięcia, pasy które zmniejszają siłę uderzenia jak i połączenie z Pogotowiem online !) 
 System Towarów (Nowy system z własną listą towarową ! Zlecenia wszystkie znajdziecie pod cmd: /towary) 
 System Prywatnych Pojazdów tzw. Priv - Cars (Jest to rozbudowany system, w którym możemy kupywać swoje prywatne pojazdy oraz w pełni nimi zarządzać, typu sprzedaże , lokalizacje, drzwi, rejestracje itp.)
  System Prywatnych Domów (Jak na każdym serwerze posiadamy prywatne domki, kupujemy domek mamy panel swojego prywatnego domu pod cmd: /dom ; znajdziemy tam m.in. funkcje takie jak: Otwórz Drzwi, Zamknij Drzwi, Zmień Opis, Kup system antywłamaniowy, Wpłać pieniądze do sejfu, Wypłać Pieniądze z sejfu itp.) 
  System Prwyatnych Truck / Van (System podobny to prywatnych pojazdów, aby wozić towary na naszym serwerze musimy przecież posiadać trucka lub vana ;] Aby to uczynić udajemy się do salonu w którym zakupimy swój pojazd do ciężkiej pracy, oczywiście pojazdem tym można zarządzać typu jak wcześniej wspomniano w priv cars , drzwi, sprzedaże itp.) 
  Prace serwerowe tzw. Frakcje (W skład frakcji wchodzą: Policja, Taxi, Pogotowie, Pomoc Drogowa, Straż Pożarna, Straż Graniczna)
Oraz wiele, wiele więcej ! 

[Obrazek: 493_reklama.png]

Skład Administracji:

Właściciele:

  adi888 
  Hooligan 

Admini:

 [PTG]EvErMaN 
  Kancini
  Szyderca 
 Neciarz

Moderatorzy:

  [PTG]Koza
 Madd

[Obrazek: dodatkowe.png]

IP ts3: 178.217.186.86:12260

Przewidywany start: 11.14.2015 godzina 19:00