FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Jakie sklepy przydatne w budowie/remoncie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Hej forumowicze. Jako, że Polska się mocno buduje i remontuje wątek wydaje mi się być dobry. Zachęcam do wrzucania ciekawych propozycji.
no sklepy budowlane, jeśli chodzi o remont castorama, leroy, obi. Ja uwielbiam najbardziej część wyposażenia czyli sklepy z meblami i dodatkami...
Brico Marche też jes całkiem fajny. Naprawdę fajnie zajrzeć czasem tamSmile
Co do sklepów to na pewno duże markety, które często mają promocje. Natomiast na pewno warto zapisać sobie portal Oferteo z tego względu, że można znaleźć nie tylko rzadkich fachowców, których nie ma (np. dekarzy) ale też taniszych. Ostatnio ekipę do gruzy wynająłem właśnie przez ten portal - http://www.oferteo.pl/kruszenie-gruzu za stawki niezbyt wysokie, ale to była ich stawka.
Jeśli chodzi o remont i urządzanie, to polecam stronę Homebook.pl. To portal nie tylko z aranżacjami, ale także sklep internetowy. Ja na przykład ostatnio kupiłam sobie szafkę na buty z http://www.homebook.pl/produkty/szafki-i-regaly-na-buty.Jestem bardzo zadowolona, bo tam był ich największy wybór.
Leroy Merlin - możesz wszystkie produkty przejrzeć i zamówić online, no i porównać sobie ceny http://www.leroymerlin.pl/budowa,a5.html  My przy remoncie sporo rzeczy kupiliśmy właśnie tam, między innymi płytki ceramiczne do kuchni
Przy poszukiwaniu nietuzinkowego wyposażenia czterech kątów przyda się namiar na sklep biokolekcja.pl, który oferuje niesamowite kominki na biopaliwo.
Ja polecam zaglądać do różnych poradników np. http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybr...omowe/383/ bo na rynku jest wiele produktów i łatwo kupić taki niewłaściwy.
Dostałam nowy katalog Ikea i coś czuję, że u mnie za niedługo będzie remont... Widziałam tam wiele naprawdę ładnych rzeczy.
Właśnie wczoraj do mnie przyszedł. Będę musiała sprawdzić.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7