FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: [1.6.4][NP][100s][RP] Galador.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Galador RPG

Informacje podstawowe:
Typ serwera: RPG
Forum serwera: http://www.galador.pl
IP serwera: n2.csrv.pl:12866

Jeden świat (brak netheru, endu, lobby)
Serwer posiada do 100 slotów
Serwer wystartował: 18.04.2015


=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Lore serwera:[Obrazek: ZU5HVJl.png]Galador jest jedynym, niepowtarzalnym serwerem minecraft o tematyce RP- RPG. Jako jedni z nielicznych stawiamy ogromny nacisk na dobrą zabawę, grę RP, a także na poznawanie nowych osób i przeżywanie ciekawych przygód razem z nami. Nasz serwer oparty jest na myśli " Administracja jest dla graczy, a nie gracze dla administracji.'' Jako jedni z nielicznych postanowiliśmy zaryzykować i postawić nasz serwer na silniku forge, który umożliwia nam grę nie tylko na pluginach, lecz także i na modach. Wspólną pracą zespołu administracyjnego i zaangażowaniem innych graczy stworzyliśmy niesamowitą paczkę modów, która urzeczywistni naszą grę, ale i także sprawi nam mnóstwo frajdy.


Na serwerze pojawia się plugin towny, który umożliwia nam zrzeszanie się w większe społeczności począwszy od osad, aż po wielkie metropolie, czy też państwa. Dodatkowo odeszliśmy od standardów, że każdy może zrobić każdy przedmiot, nie, u nas najważniejsza będzie współpraca, która ma zbliżyć do siebie wszystkich graczy, by żaden z nich nie czuł się odtrącony od reszty społeczeństwa.

Jeżeli zawsze marzyłeś o podbiciu świata i przejęcia kontroli nad nim, to ten serwer jest dla ciebie. Nie ważne jakim sposobem to robisz, czy swoją wybitną grą RP i dyplomacją, czy też po przez krwawe mordy i zmuszanie graczy do posłuszeństwa. Pamiętajmy jednak, że wszystko ma swoje granice, więc wszystkie akcje, które nie pokrywają się z odpowiednią grą RP zostaną najpierw upomniane, a dopiero po tym karane.

Zespół administratorów na serwerze przebywać będzie większą część dnia, by zaspokoić ciekawość graczy, ale także by pomóc im w odnalezieniu się w realiach gry, czy też rozwiązaniu ewentualnych problemów. Nie liczy się dla nas, to czy gracz jest lubiany, czy nie, lecz to, czy możemy mu jakoś pomóc.

Nasz serwer nie polega na zbieraniu pieniędzy od naszych użytkowników po przez sprzedawanie unikalnych przedmiotów, których w inny sposób się nie da zdobyć na serwerze. Nie zaprzeczam, że można u nas zakupić konto VIP, które upoważnia do różnych rzeczy, gdyż gracz wspomagający serwer, czyli jego rozwój i utrzymanie musi dostać za to nagrodę. Dodatkowym sposobem na zdobycie statusu VIP jest zasłużenie się dla serwera po przez odnajdywanie modów, błędów, wprowadzanie nowych graczy. Ponad to gracz ma okazję wygrać konto premium w organizowanych przez nas konkursach, bądź może zostać nominowany i wybrany przez społeczność serwera na osobę godną konta premium.


Jako jedyni z nielicznych postanowiliśmy wykorzystać modyfikację CustomNPC's. Dzięki niej mogliśmy stworzyć wam zadania, dzięki którym możecie się wzbogacić, ale i także poznać bardziej nasz serwer. Od nich możecie się dowiedzieć, jak rozwinąć się, gdzie możesz dostać pierwsze narzędzia i przedmioty, które pozwolą CI na zostanie np: magiem.

Pewnie dla wielu z was lore serwera może wydać się ubogie, lecz doszliśmy do wniosku, że gracze, wchodzący na serwer i mający wszystko gotowe wypalają się szybko do gry, gdyż nie mogą się wykazać i wnieść niczego od siebie. Dlatego to wy nazywacie wyspy, krainy, miasta. Po przez pisanie ksiąg i wymyślaniu historii, bądź relacjonowaniu wydarzeń z życia serwera w odpowiedni sposób urozmaicacie rozgrywkę przyszłym graczom jak i wam.

Księgi, które zostaną napisane według swej jakości zostaną nagrodzone nagrodami, lecz także autorzy tych ksiąg, będą mieli szansę stanąć w walce o darmowe konto VIP. Oczywiście to, czy książka jest dobra oceni administracja i część graczy, gdyż jak wiadomo, każdy ma inne gusta. Niektóre książki będą unikatowymi, pojedynczymi egzemplarzami, które pozwolą wam zabawić się w kolekcjonera ksiąg.

. Specjalnie dla was udostępniamy listę dostępnych modyfikacji, które znajdują się obecnie w naszym modpacku. Udostępniamy wam listę, ponieważ każdy z was jest ciekawy co może zrobić na serwerze i stosownie się przygotować do niezapomnianej przygody z Galadorem.


- Thaumcraft - mod dodający magię na serwer
- Thaumic Exploration - mod rozwijający thaumcrafta
- BiblioCraft modyfikacja dodająca nam trochę ozdób i mebli
- DecoCraft - modyfikacja dodająca ozdoby
- Chisel - rewolucyjny mod, który dodaje nam nowe bloki
- CustmNPC's - modyfikacja dodająca nam nowe bronie, zbroje oraz NPC
-TradeBooth- modyfikacja dodająca nam stragany
- Lance Mod - mod dodający lance na serwer
- DragonMount - modyfikacja dodająca nam smoki
- CraftHeraldry - modyfikacja dodająca nam herby
- Herblore Mod - dodający nam tytoń i inne używki
- PlantMegaPack - modyfikacja dodająca dużą liczbę nowych roślin
- EggyGoodness - mod dodający jajka sadzone
- Rareores - modyfikacja dodająca nowe rudy
- Statues - modyfikacja dodająca statuy
- BeerMod - dodaje nam piwo, wino wódkę itp
- Batlegear 2 - mod dodający flagi, tarcze, bronie i walkę oburącz.
- Small Boats mod - mod dodający do naszej rozgrywki dodatkowe łodzie
- TorchLevers Mod - modyfikacja dodająca tajne przełączniki w grze.
- Baby Animals Mod - modyfikacja poprawiająca wygląd małych zwierząt
- Backpack Mod - modyfikacja dodająca plecaki o pojemności 27 i 54 miejsc.
- Tall Doors - dodaje mosty zwodzone, wielkie wrota.

Mam nadzieję, że narobiłem wam ochoty na grę na naszym serwerze. Czekamy na was w grze.


Nasze forum wciąż tętni życiem, nawet coraz bardziej. Jeden z użytkowników napisał historię dotyczącą serwera, po czym tą historię opowiedział jako balladę. Poniżej przedstawiamy wam link do piosenki:

http://picosong.com/Vqh7/

Wszelkiej maści hejterów, trollów, czy też innych osób tego pokroju proszę o niewypowiadanie się w temacie, jeżeli nie macie do powiedzenia nic mądrego, gdyż nie chcemy się zniżać do waszego poziomu i walczyć z wami.