FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Goldentowns - gra, w której zarobisz prawdziwe pieniądze!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
GoldenTowns jest grą przeglądarkową. Swoją premierę miała w sierpniu 2013 roku. Twórcami gry jest firma Anno1777 Labs Ltd. GoldenTowns jest swojego rodzaju symulatorem ekonomicznym, politycznym i militarnym, w którym gracze mają możliwość wymiany swojego wirtualnego złota na realne pieniądze. Polega na budowie własnego miasta, armii, wpływów i co najistotniejsze to budowa kopalni złota, która daje możliwość wydobywania wirtualnego złota. Złoto to może być następnie wykorzystane w celu szybszego rozwoju własnego miasta lub sprzedawane innym graczom za realne pieniądze. Popyt na złoto jest naprawdę duży, więc w każdym momencie możesz sprzedać złoto, jest na nie zapotrzebowanie większe aniżeli możliwości graczy je produkujących.

Poradnik do gry:
Po zarejestrowaniu się do gry, najlepiej korzystając z mojego reflinka, przechodzimy krótki tutorial. Następnie gramy wg następujących zasad:
-rozbudowujemy istniejące budynki tak, aby poziom szczęścia był jak największy, dzięki czemu możemy w dalszym etapie gry wymieniać surowce za złoto w grze, a następnie je sprzedawać za realne pieniądze;
-nie budujemy na początku kopalni złota, gdyż ona tylko spowolni rozwój miasta;
-budujemy market, dzięki któremu możemy rozbudowywać inne budynki;
-rozbudowa domów mieszkalnych pozwoli nam na zwiększenie szczęścia w grze oraz limit populacji;
- wykonujemy tylko niezbędne ruchy, aby utrzymywać poziom energii na zadowalającym poziomie.

Screen z gry:
[Obrazek: attachment.php?attachmentid=301335&d=1384928047]


Gra jest w pełni wypłacalna. W internecie można znaleźć mnóstwo dowodów wypłat, a co najciekawsze, złoto w grze ma pełne pokrycie w 24k złocie prawdziwym.

Życzę wysokich zarobków Smile

Ref link: http://www.goldentowns.com/?i=274831