FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: CMS na portal motoryzacyjny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Chciałbym stworzyć portal poświęcony motoryzacji, głównie samochodom sportowym i motocyklom. Na jakim CMS najlepiej taki portal oprzeć? Przede wszystkim interesuje mnie szablon i funkcjonalność. Wizualnie chciałbym żeby to wyglądało np. jak ten portal o motocyklach http://www.motogen.pl/ - czyli takie rozbudowane menu, prezentacja artykułów w formie slidera u góry, plus oczywiście pełna kontrola nad modułami w każdej części strony. Żeby tym wszystkim można było łatwo zarządzac. Próbowałem na wordpressie i joomli, ale nie mogę znaleźc dobrego szablonu. Tak więc gdzie polecacia szukać szablonów do tych cms'ów, ewentualnie jakie inne systemy zarządzania treścią polecacie na portal motoryzacyjny?
Ja bym szukał coś z joomla! i w stylu gazety. Czyli wrzucić w googla "joomla newspaper theme"

I proszę: https://www.youjoomla.com/joomla-templat...plate.html

Powodzenia w szukaniu !
Generalnie na WordPress też byś mógł taki portal oprzeć, wystarczy tylko dobrego szablonu poszukać. Tu masz przykład szablonu magazynu do WP:
http://www.mhthemes.com/demo/?theme=magazine
Polecam Joomle.Na niej wszystko można zrobić a przy tym nie jest trudna.
Ja przychylam się do WordPressa jest łatwy w obsłudze i daje duże możliwości zmiany/modernizacji strony. Dodawanie aktualności jest wtedy tak samo proste i szybkie jak tworzenie zwykłego tekstu w wordzie.
Dla zabawy stworzyłem kiedyś spory portal na WP i przy 700 wpisach zaczynała być masakra. Dla podobnej strony nawet o większej objętości wydawało się to wszystko łatwiejsze. Taka jest moja opinia.
Ogólnie jestem wielkim zwolennikiem wp Smile
Moim zdaniem dobra będzie joomla z jakimś profesjonalnnym szablonem.
Joomla lub Wordpress - pod te systemy jest dużo szablonów o tematyce motoryzacyjnej. Ewentualnie drupal i jakiś autorski szablon.
Wordpress! Smile mnóstwo szablonów plus wtyczki i strona wygląda mega profesjonalnie Smile
Witam,

Z racji tego że przerobiliśmy większość dostępnych platform CMS mogę doradzić w tym temacie. Mianowicie jeśli portal ma być mało skomplikowany i nie będzie rozbudowany w przyszłości można zastosować Joomla lub Wordpress. Gdy chcemy już bardziej rozwiniętą platformę powinniśmy iść w stronę Drupal lub Ez publish.
Stron: 1 2