FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Reklama Serwera MyHPsPL
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: kBSeMYT.png]
Czy zawsze chciałeś się wcielić w rolę ucznia Hogwartu? Teraz jest to możliwe!
HPsPL jest serwerem Role Play osadzonym w uniwersum Harry'ego Pottera. Oznacza to że możesz kreować własną postać według własnych upodobań. Fabuła rozgrywa się kilkadziesiąt lat po akcji "Insygniów śmierci". Harry Potter po kilku latach pracy aurora zaginął podczas jednej misji. Teraz to ty, możesz stać się bohaterem akcji! Rozpoczynasz rozgrywkę jako jedenastoletni dzieciak, który pewnego dnia zostaje powiadomiony iż jest czarodziejem. Czarodzieje muszą szkolić swoje umiejętności dlatego otrzymujesz list od dyrektora Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart który informuje cię że zostałeś przyjęty. Nie czekając zbytnio zabierasz garść monet i udajesz się na ulice Pokątną w celu zakupienia tego co najważniejsze czyli różdzki, zeszytów oraz szat. Ucznowie w Hogwarcie są podzieleni na cztery domy: Ravenclaw, Gryffindor, Hufflepuff oraz Slytherin. To Tiara Przydziału wybierze do którego zostaniesz przydzielony.
Od teraz możesz uczęszczać na lekcje aby szkolić swoje umiejętności magiczne i zdobywać punkty dla swojego domu. Poznaj nowych przyjaciół i odkryj nowych wrogów. W wolnym czasie zwiedź stare zamczyszko jakim jest Hogwart w celu odkrycia ciekawych tajemnic które mogą cię zaskoczyć. Odnajdź swoją szkolną miłość, stwórz grupę która pomoże szkole lub jej zaszkodzi. Po ukończeniu szkoły zostań kim tylko zechcesz: nauczycielem, pracownikiem Ministerstwa Magii czy nawet treserem smoków. Los twojej postaci leży tylko i wyłącznie w twoim rękach...
Jak dołączyć? Wszystko jest doskonale rozpisane na naszej stronie internetowej! Pamiętaj, czekamy na ciebie, bo to TY możesz okażać się nowym bohaterem!

Trailer:

Screeny:
[Obrazek: 4py.png]
[Obrazek: r2g0.png]
[Obrazek: vqs.png]
[Obrazek: 3pqk.png]
[Obrazek: 4kzj.png]
[Obrazek: eb7h.png]
[Obrazek: z35.png]
[Obrazek: xb1.png]
[Obrazek: qx2.png]
Serdecznie pozdrawiam!