FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Przyczyna usunięcia mojej reklamy apteki online
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, proszę podać mi przyczynę usunięcia reklamy mojej apteki online, która znajdowała się w dziale: "reklamy sklepów". Nie ma żadnego powodu który by uzasadnił to. Proszę o zwrócenie mi w prywatniej wiadomości tekstu z tego usuniętego posta, bo trochę czasu tutaj poświęciłem, aby takiego efektu ździwienia dokonać, a odpłacono się mnie czymś takim. Maiłem nie dodawać już nic, ale oczekując na odpowiedź gdzie się znajduje regulamin forum, lecz odpowiedzi nie dostałem, tylko usunięto go w całości. Moim skromnym zdaniem osoba która nie potrafi czytać ze zrozumieniem i czyta między wierszami jest żałosna. Dodałem jednak bo byłem przekonany iż ta strona nie będzie śmierdzieć amatorszczyzną i osoba moderująca widząc wkład mojej pracy poświęcony na tej stronie zostanie na tyle doceniony i nawet w przypadku łamania regulaminu dostanę tylko ostrzeżony oraz będę mieć możliwość naprawienia błędów.

[b]Potraktowano mnie jak zwykłego SPAMera[/url] mimo iż nie jestem nim i starałem się zaklimatyzować. Ponieważ próby nie odniosły sukcesu, więc proszę moderację o ostatnią przysługę polegającą na wysłaniu do mnie w wiadomości tekstu napisanego w koro nie chcieliście tej treści wykorzystam ją gdzieś indziej. wiadomości sygnaturze. Szkoda mi poświęconego czasu by stracić bez walki tekst.
Reklama została usunięta z powodu zachęcania do zakupy środku na potencje, które są albo szkodliwe, albo dostępne tylko na receptę [nie uwzględnienie tego w reklamie powoduje wątpliwości co do legalności źródła].

Cytat:2.1. Zabrania się reklamowania for i stron o tematyce sprzecznej z polskim prawem
a tak po za tym kto by to kupił.
tak i liczę że ta decyzja była prawidłowa, takie środki są w ogóle szkodliwe dla zdrowia
Niestety ale tak jak mowi patryk to szkodzi zdrowiuu
i bardzo dobrze, mam już dość reklam w których "konar nie płonie" Wink
Big Grin Big Grin Big Grin
witajcie
Dokładnie, za złamanie regulaminu reklama powinna być usunięta.
Już wiesz Wink
Stron: 1 2