FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Radio eSMusic zaprasza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Radio eSMusic.pl tworzone jest przez przez koneserów muzyki, dla których muzyka, to pasja. Założycielem radia jest Mario Jendryka oraz Radosław Pabis. Nasze radio, to nie tylko radio, ale także strefa rozrywki oraz informacji. Działamy na statusie i za pełną zgodą stowarzyszenia ZAIKS.


Naszym głównym zamierzeniem jest stworzenie ogromnego medium oferującego swoim słuchaczom kompleksowy szereg wielo gatunkowych kanałów muzycznych, począwszy od półki z muzyką dance, przez klimaty typowo klubowe, niekomercyjny trance, na czarnej muzie kończąc. Jednym słowem - każdy słuchacz znajdzie tu swoje miejsce w sieci.

Na dzień dzisiejszy oferujemy swoim słuchaczom 3 kanały muzyczne:
- GŁÓWNY (muzyka klubowa)
- DISCO - POLO (muzyka taneczna - disco polo)
- SPORT (programy sportowe, relacje live)


Jesteśmy jedną z kilkunastu stacji lansujących ambitną muzykę techniczną oraz klubową w technologi AAC + (to rozszerzenie formatu dla zachowania dobrej jakości dźwięku dla niskich przepływności strumieni binarnych) na szeroką skalę w internecie.

Nadajemy przez 24 godziny na dobę, dzięki temu można nas usłyszeć o każdej porze dnia i nocy. Pomimo tego, że jesteśmy młodym i nowym radiem, to swoje płytki użyczyli nam : Boys , Krist Van D , Max Farenthide , Cliver , Focus, Weekend , Gosia Andzejewicz , Adele.
Mam nadzieję, że będziecie dalej rozwijać działalność radia Smile