FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Najlepszy prywatny serwer LinaresMT2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, dzisiaj piszę do Was drodzy maniacy gier komputerowych by zaproponować jakże starą lecz kochaną przez tysiące graczy grę MMORPG zwaną potocznie "metkiem". Zapewne każdy z was już kiedyś o niej słyszał a duża część próbowała swych sił w walce z potworami na tamtejszych równinach...

Jednakże dzisiaj chciałem zaproponować serwer prywatny http://linaresmt2.pl/, jest inny niż poprzednie, wielu graczy, obsługa zgrana, eventy niemal codziennie. Szukam ludzi którzy zechcieliby zagrać tam ze mną, dopiero zacząłem i szukam wyjadaczy takich jak Wy do pomocy w podbiciu tego oto serwera.

Po rejestracji na stronie głównej wystarczy wejść na tą stronę http://board.linaresmt2.pl/index.php?/to...entry22187 i pobrać clienta jak i patche gdyż z tego co widzę na serwer dochodzi mnóstwo nowych i ciekawych rzeczy.

Każdy kto zdecyduje się wkroczyć w ten ekscytujący świat może mnie tam znaleźć pod nickiem LoveYouAll w grze jak i na forum, bardzo chętnie pomogę na dobry początek rozgrywki.

Jest to serwer skupiony na PVP, żaden nudny i oblatany exp! Drop ulepszacze, rób eq, zostań mistrzem w jednym z comiesięcznych turniejów PVP! Stań do walki razem z nami. Smile


[Obrazek: ST19uS0.gif]


Serdecznie zapraszam i pozdrawiam wszystkich odwiedzających.