FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: GameCoding.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[CENTER][Obrazek: jfhuso.jpg][/CENTER]

Modyfikacje, poradniki, tworzenie serwerów - cztery wyrazy, które wyrażają zaledwie kilka procent tego, co jest dostępne na naszym forum. Oferujemy przede wszystkim pomoc na wielu płaszczyznach związanych z modyfikacjami do gier, posiadamy dużą bazę autorskich poradników oraz udzielamy szczegółowej pomocy przy tworzeniu własnych serwerów gier lub też stron www. Udostępniamy również autorski upload obrazków z generatorem znaku wodnego.
Nasz kąt w sieci posiada wszystko, co powinna mieć poważna i szanująca się społeczność - kultura osobista, szybka i bezpłatna pomoc, wysoka aktywność, luźna atmosfera.

GameCoding to nie tylko forum i support. Posiadamy również serwer SA: MP z autorskimi modyfikacjami, które razem tworzą najlepszy serwer w sieci. Gwarantujemy, że na naszym serwerze nie będziesz się nudził, ba, co chwilę odkryjesz coś nowego.
Stawiamy również na wynagradzanie aktywnych użytkowników. W konkursach można zdobyć między innymi konto VIP na forum i serwerze, z licznymi udogodnieniami, a za pisanie artykułów w niedługim czasie przewidziane jest wynagrodzenie.

Wszystko to, co oferujemy jest nastawione przede wszystkim pod dobro użytkowników. Nie jesteśmy kolejnym forum, które stawia na zysk lub które jest zachcianką administratora. Nie jesteśmy też kolejnym serwerem SA: MP, który jest okropnie zabugowany lub który padnie po miesiącu.

Jeśli szukasz swojego kąta w sieci, interesuje cię świetna zabawa - nie wahaj się, dołącz do GameCoding!

www.GameCoding.pl