FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Czy robicie zakupy przez internet?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
zależy, ja np ostatnio zamawiałam wazon tu na prezent: http://crystal-house.pl/ - w życiu bym tego nie dostaa u siebie
Ja ostatnio wydałam zdecydowanie za dużo na bieliznę zamawianą na internetowych wyprzedażach Wink
Zdarzy się, że zrobię zakup produktów spożywczych przez internet, ale to w większości dotyczy trudno dostępnych przypraw. Zazwyczaj kupuję na Allegro.
Podobnie jak wyżej co trudno dostępne to kupuję w sieci, natomiast od czasu do czasu lubię się przespacerować po galerii dotknąć przymierzyć i być może kupić Big Grin albo czekam na obniżki i poluję w sieci na upatrzony produkt Smile
Uwielbiam zakupy przez Internet! Dzięki temu oszczędzam czas, który mogę wykorzystać na przyjemnościSmile Korzystam tylko z najbardziej znanych sklepów.
Bardzo często. Najczęściej na OLX albo Allegro, ale też w normalnych sklepach online jak ten http://sklep-muzyczny.com.pl/
Ja tez przez internet kupuje sporo, najcześciej kosmetyki - takie, których nie dostane w Rossmanie, ciuchy, książki. A gdzie kupuje? Mam swoje ulubione miejsca, jak skelp http://www.zrobsobiekrem.pl Smile, czy https://sprzedajemy.pl/. Ale nie boje sie nowych miejsc, oczywiście najpierw sprawdzam o nich opinie, pytam znaojonych czy znają.
Ja w sieci kupuję głównie ubrania. Dlaczego? Na chodzenie po sklepach stacjonarnych nie mam czasu. Poza tym w sieci jest taniej i jest większy wybór. Szaleję za sukienkami zalando z domodi i za ręcznie robionymi dekoracjami z dawandy.
a znacie sklep panitorbalska.pl? ja szczerze polecam, mają dobrej jakości torebki, portfele i inne takie akcesoria: http://panitorbalska.pl - zresztą obejrzycie sami
Wg mnie to przyszłość, zamiast chodzić do sklepu będziemy je zamawiać przez internet z dowozem do domu. Sam robię zakupy przez internet - niektóre supermarkety mają taką opcję i chętnie z jej korzystam.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23