FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: [SAMP] World of freeroam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: cuJdbjn.png]

Serwer jest nowy, więc nie posiadamy ogromnej listy graczy, lecz powolutku się rozwijamy. Jest to serwer dla każdego, bo jest wszystkiego po trochę, DM, truck, drift itp. Każdy znajdzie miejsce dla siebie, nie jest to kolejny pseudo serwer! To serwer który naprawdę chce osiągnąć jakąś sławę na scenie SA-MP dlatego też Administracja wkłada tyle pracy w niego! Zapraszamy..

[Obrazek: PbC00VK.png]

Mimo iż serwer jest nowy i nie posiada dużej ilości graczy Administracja wkłada w niego bardzo dużo wysiłku tworząc niesamowitą atmosferę na serwerze, codziennie odbywają się prace nad gamemodem. Serwer posiada bardzo dużo atrakcji dzięki którym nie będziecie się mogli nudzić! Posiadamy także system przewożenia towarów dzięki któremu zarobisz łatwo pieniądze jak i respekt. Mamy także 3 areny deathmatch takie jak: Warside, Oneshot oraz RGarena jeśli chcesz zarobić bardzo szybko respekt udaj się właśnie na areny! Organizowane są także eventy oraz turnieje różnego rodzaju!

[Obrazek: edXB7fG.png]

Ponieważ posiadamy bardzo wiele rozrywek dla graczy, które urozmaicają grę. Wykonywane są one na bardzo wysokim poziomie tak samo jak obiekty robione są przez doświadczonych mapperów którzy starają się aby były one jak najlepsze. Przejdźmy do zalet serwera:

-Ogarnięta Administracja.
-Szybka pomoc, szybkie rozwiązywanie problemów.
-Ponad 6 tysięcy obiektów.
-Na bieżąco są dodawane ulepszenia.
-Dobrze wykonana mapa, solidnie rozbudowana.
-Miła atmosfera wśród graczy i Administracji.
-Rozbudowany panel gracza jak i komendy.
-Różne turnieje, eventy i areny.
-Możliwość wyzywania graczy na pojedynki.
-Nowe wyspy.
-Systemy pisane całkowicie od 0.
-Dużo atrakcji oraz teleportów.
Oraz wiele więcej!


[Obrazek: e9JkGh6.png]

Forum jest tworzone przez zaawansowanych webmasterów dzięki którym forum nie jest na poziomie niskim, jest to forum które bardzo ładnie prezentuje wśród silników MyBB. Forum posiada styl który jest połączony z elementami silniku IP.Board! Dlatego jest tak przejrzysty! Forum stoi na bardzo popularnym silniku MyBB który cieszy się wśród użytkowników dobrą reputacją. Chcesz zobaczyć forum ? Kliknij Tutaj!

[Obrazek: 9e5W39e.png]

Może i gamemod nie jest na bardzo wysokim poziomie takim jak min. PPS, GPP czy nawet FS! ale jest ciągle aktualizowany/rozwijany. Gamemod jest autorem znanego pawnera o nazwie WiceWersa, który jest autorem map takich jak: World Of Freeroam, World Of Drift oraz Pro Evolucja Serwer! Wszyscy wiemy na co go stać i, że jest zdolny stworzyć gamemod który mógłby spokojnie rywalizować chociażby z GPP. Autor wkłada w niego bardzo dużo swojego czasu który również mógłby przeznaczyć na coś innego lecz woli przeznaczyć go w rozbudowywanie gamemoda! Na pewno serwer kiedyś osiągnie sławę jak nawet Game Party Polska! Pozdrawiamy i serdecznie zapraszamy do wspólnej gry na serwerze oraz nabijaniu respektu!

[Obrazek: 62tyLlI.png]

HostName:  | 0.3e | World of Freeroam | PL | 
Address: 79.133.208.200:8352
Players: x / 60
Mode: << Freeroam I Polska >>
Forum: http://world-of-freeroam.xaa.pl/