FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: [Survival & Free Build] Wejdz juz teraz! :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 1-595126-560x95-1-FF5519-FFFFFF.png]

Nazwa servera Rezerwat.net

IP : 188.165.94.132:25563

POZIOM MOBOW:HARD

Typ serwera : Survival & Free Build

Bukkit: 1.3.2

Sloty: 50 (maszyna na120)

Whitelist :Nie

Potwory : Tak

Zwierzeta : Tak

PVP : Tak -po za miastem


Pluginy :

Factions,Falsebook,Jobs,Residence,

SimpleRegionMarket,MyWolf

HeadAdmin:TerrorystkaAdmini:


Velasqez


Margie


Hypnokat


CharlieP

Moderatorzy:
Bogusia

XeDoX

Na serwerze możemy Cieszyć się czterema mapami a są nimi Mapa Kresu, Mapa Kopalni, Mapa Nether'u , oraz główna Mapa Świat.

Mapa Kres:

PVP -Tak

Moby -Nie + 1raz na 24h resp smoka o godzinie 20:00

Mapa Kopalnia:

PVP -Nie

Moby -Tak

Zwierzęta -Tak

Mapa Świat:


PVP -Tak

moby -Tak


Zwierzęta -Tak

Mapa Nether:

PVP -Tak

Moby -Tak

EVENTY:

Eventy są robione przez adminów codziennie w rożnych godzinach.

Codziennie jest także smok w Kresie

Dodatki Dla Graczy:

/kit gracz-dzięki tej komendzie dostajesz podstawowe narzędzia raz na 24h

Stoły do enchantingu są na mapie dostępne

Dostępne są także windy z falsebook

Dostępny jest Gold Vip i Vip

Opis Map:

Mapy Kopalnia i Nether Restartowanie będą raz na 2 miesiace chyba ze będzie potrzeba wcześniej

Mapa Kres na tej że mapie możemy napotkać smoki z których po ich zgładzeniu wypada exp w wielkości 110 poziomów, które możemy wykorzystać do ulepszania itemów, smok jest respiony raz dziennie wiec kto pierwszy ten lepszy:) Możemy również wykopać skałę kresu która można wykorzystać do budowy bądź tez ją sprzedać.

Mapa Nether na tej mapie spotkamy dużo rożnych nie koniecznie przyjacielsko nastawionych do nas mobków które starają się pozbawić nas życia.

Jeżeli już uporamy się z atakująca nas armia żadnych krwi Świń i uciekniemy Ghastom to po długiej wędrówce dotrzemy do Fortecy z której możemy w bardzo brutalny sposób przy użyciu kilofów odłupać netherowe cegły oraz schody które w późniejszym czasie mogą nam posłużyć do budowy naszego wymarzonego domu.

Jednak w każdej z fortecy nie możemy zapomnieć o bardzo Rozgrzanych Blaze'ach które będą w nas ciskały kulami ognia, jeżeli jednak uda nam się je pokonać pozostawią one po sobie BlazeRod które posłużą nam do budowy statywu do alchemii, w pobliżu spawna Blaze'ów natkniemy sie na pole Brodawek które są bardzo cennym znaleziskiem tak samo jak BlazeRod'y.

Za pomocą statywu do Alchemii stworzymy wiele ciekawych mikstur które nam pomogą w grze, resztę informacji jak zrobić miksturki możecie znaleźć na naszej stronie w poradnikach.

Mapa Kopalnia na owej mapie możemy zdobyć każdego rodzaju surowce w celach zarobkowych jak i do budowy, w wędrówce za [url=""%5Ddnia%5B/url%5D po tej mapie będą nam towarzyszyć piękne krajobrazy i wszelkiego rodzaju zwierzęta natomiast po zmroku musimy mieć się na baczności, w ciemnych miejscach na pewno napotkamy na szalone Zombi oraz oraz Creeper'y z dość wybuchowym temperamentem jednak to nie wszystko co nam zagraża nocą.W nocnej wędrówce na pewno napotkamy pająki i szkielety które polują na nas z każdej strony.

Mapa Świat na tej mapie jest miasto główne ,w którym są sklepy adminów i graczy,skupy adminów i graczy oraz sklepy NPC .Na tej mapie możecie także znajdować i wykupować tereny na własne domki i siedziby używając pluginu Residence (więc koniec z czekaniem na admina aby dał wam działkę!!!)Do kupienia są także gotowe domki na 3 rożnych dzielnicach.Na tej mapie także zakładane są siedziby guild.Każdy gracz znajdzie u nas coś dla siebie:) Ludzi którzy lubią i potrafią budować zapraszamy do naszych eventow budowlanych, po za tym gracz który chce wybudować coś dla estetyki i ozdoby servera może poprosić administracje o wydzielenie mu do tego specjalnej działki:)
Na dzień dzisiejszy jest mało graczy iż to nowy server, także nie zrażajcie się i zagrajcie z nami zapraszamy!!
zapraszamy także na naszego Ts3 który podawany jest na serverze:)

JEST TO POPRAWIENIE I ULEPSZENIE WCZEŚNIEJSZEGO SERVERA WORLD OF BRICKS.NA SERVERZE NIE MA DARMOWYCH DZIAŁEK .....LECZ NA POCZĄTEK GRY DOSTAJESZ 50$ ZA KTÓRE WYNAJMUJESZ POKÓJ W BLOKU.

JEST TO SERVER DLA LUDZI KTÓRZY NIE LUBIA IŚĆ NA ŁATWIZNĘ.

Z CZASEM BĘDĄ WPROWADZONE WALKI GUILD O ZAMEK I UKRYTE W NIM SKARBY.

SZUKAMY OSOBO KTÓRE POTRAFIĄ BUDOWAĆ EVENTY!!!!!

Maszyna:

jest to serwer stojący w Hostingu MineServ.eu serwer VPS

Parametry : Intel i7 3,55 GHz , Pamięć RAM 6 GB,
Dysk 160 GB
Łącze :1 GbpsZapraszamy:)!!!