FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: [RP][FB][S] Lycosa Minecraft - Mitologia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[center][size=18pt]Rebirth of the Lycosa![/size]

[Obrazek: clash.jpg][/center]

[center]Dawna lycosa powraca ze zdwojoną siłą ! Wielki powrót serwera z nowym unikatowym światem, nowymi pomysłami i nowymi atrakcjami !
Portal ma już ponad rok . Mieliśmy wcześniej serwer który działał przez długi czas. Wielu ludzi grało na nim i wielu ludzi bardzo dobrze go zapamiętało. Nadszedł czas na powrót.
Nowy serwer w głównej mierze będzie się opierał na mitologicznym świecie bogów, tytanów, herosów oraz śmiertelników. Łączy w sobie założenia serwerów RPG/Survival/Free Build. Świat jest w pełni otwarty, można z nim robić co tylko się chce, żyje on własnym życiem. To gracze go kreują, a administracja nie wiele będzie się wtrącać. Jest w nim rozmieszczone wiele jaskiń, katakumb i tajemnych grobowców. Na graczy będą też czekać portale do innych światów, które będą mogli ekspandować. Śmiertelnicy, żeby zwiększyć swoje szansę w świecie będą mogli łączyć się w społeczności (gildie) jak i budować własne osady, prowadzić w nich różne prace za które będą dostawać pieniądze. Mogą też postawić na samotne życie w puszczy. Mogą czcić bogów, żeby zyskać ich przychylność, tworzyć własne religie lub być ateistami. Mogą zdobywać różne umiejętności i szkolić się w nich, nabywać wprawy. Mogą także wykonywać różne zadania w grze, żeby zebrać cenne przedmioty i pieniądze. Wszystko zależy tylko od nich. A możliwości jest o wiele wiele więcej. Na serwerze jest także bardzo dobrze oddany realizm. Na przykład w górach lub okutych lodem krainach trzeba uważać, żeby nie zamarznąć.
To tylko niektóre z rzeczy, które czekają Cię na serwerze. Wejdź, aby odkryć inne. [/center]

[center]Nazwa Serwera: Lycosa Minecraft
IP Serwera: mc.lycosa.pl
Maksymalna liczba Graczy: 50
Typ Serwera: Survival / RolePlay / FreeBuild
Premium: Nie
Bogowie: worms , DeadlyShadows
Tytani: xDesTx , Michq , Perlesang
Pluginy: AntiCheat, AntiRelog, AuthMe, AutoAnnouncer, BKCommonLib, Catacombs, ChestShop, CoreProtect, Essentials, EssentialsChat, EssentialsSpawn, FigAdmin, Gods, KillStreak, LaggClear, LWC, LWC-Economy, mcjobs, mcMMO, MobBountyReloaded, MonsterFix, MorePhysics, Multiverse-Core, Multiverse-NetherPortals, Multiverse-Portals,nChat, NoLagg, OpenInv, Orebfuscator, PayDay, PermissionsEx, Player-Tracker, Punishmental, PvPToggle, qQuests, RawcriticsOreObfuscationPluginSpout, RealWinter, SimpleSign, SimplyVanish, TreasureHunt, Vault, Warrant, WorldEdit, WorldGuard
Inne Informacje: Żeby grac na serwerze potrzebne jest konto na forum. Nick na forum musi być taki sam jaki posiadamy w MC!
Komendy na serwerze
Regulamin serwera
Administracja serwera [/center]
Opis Serwera
BOGOWIE mają swój pałac w niebie i tam też mieszkają. Nie mogą mieszać się w sprawy śmiertelników (co jest w zgodzie regulaminem którego trzeba przestrzegać). Bogowie są kapryśni więc mogą czasem zrobić jakiegoś małego psikusa lub spełnić mala prośbę. Gdy sytuacja wśród śmiertelników nie będzie im się podobać, mogą na nich zesłać burzę i kataklizmy jak np powódź, a gdy poczynania ludzi będą im się podobać, mogą im zsyłać ładną pogodę i ofiarować swoje błogosławieństwa.

TYTANI są na usługach bogów i muszą się im podporządkować. Nie są ich poddanymi, ale muszą ich respektować i czcić. Służą swoją pomocą śmiertelnikom. Tytani będą przebywać w wielkiej wielkiej górze niedostępnej dla zwykłych ludzi. Tytani będą pomagać ochraniać wioski, mogą być ich patronami. Tytani sami wybiorą czyją wioskę obdarzą swoją przychylnością. Gdy śmiertelnicy z wioski będą dostatecznie czcili tytanów, Ci mogą pomóc odeprzeć im ataki bandytów lub potworów.

ŚMIERTELNICY żyją na ziemi i prowadzą normalne życie. Gracze z odpowiednim dorobkiem będą mogli stworzyć własną wieś. Mają cały świat i mogą robić na nim co tylko ze chcą. Nie mają pewności co czyha na nich w różnych zakamarkach groźnego świata. Będą mogli prowadzić własna działalność jak farmy, targowiska i małe osady. Mogą także przyjmować różne prace i będą dostawać za nie pieniądze. Śmiertelnicy maja wolną rękę do tego kim chcą zostać i co chcą robić. Mają także wolną wolę. Mogą wierzyć w wybranego boga lub być niewierzącymi.

HEROSI(VIP) mają większe szanse na przetrwanie i ogólnie wiedzie im się lepiej. Są pupilkami bogów i darzą ich oni specjalnymi względami. Więcej informacji w temacie Zostań VIP'em

POCZĄTKI Śmiertelnicy zaczynają w opuszczonej jaskini która wiedzie ku wyjściu. Na starcie dostajemy pewna wskazówkę dotyczącą naszego losu. Gdy wyjdziemy możemy robić co chcemy, budować i starać się przetrwać. Ludzie mogą się łączyć i tworzyć własne osady co zwiększy ich szanse przetrwanie. Gdy ktoś dorobi się własnej wioski, to inni będą mogli w niej zamieszkać, a jej władca sam wymyśla resztę jak opłaty za działki, działalności i tak dalej (cub na wioskę). Sam musi zbudować osadę z własnych surowców dlatego wielkość jest dowolna. Śmiertelnicy będą mogli budować budowle oraz kaplice ku czci bogów żeby uzyskać ich przychylność.

WIOSKI Co do wiosek to każdy będzie mógł ja zrobić jeżeli będzie odpowiednia. Nie mała , nie duża. Zbudować taką wioskę to nie łatwa rzecz. Gdy ktoś wybuduje wioską to bogowie sprawdzają czy jest odpowiednia , jeżeli nie to zostanie przez nich splądrowana ! Także trzeba będzie się postarać przy budowie. Aby zacząć budowanie wioski wystarczy wpisać /helpop Wioska i wtedy Bóg lub Tytan będący na serwerze przyjdzie z pomocą. Tworzenie opiera się na pluginie Factions , twórca dostaje frakcje jako wioskę , wybiera nazwę i po utworzeniu wioski zostaje mu przydzielona określona ilość Mocy dla Śmiertelnika (30) dla Herosa (60) i może zaczynać przejmowanie terenu pod Wioskę . W przyszłości będzie możliwość dokupienia większej ilości Mocy. Ilość jest permanentna i niezmienna . Gdy ktoś będzie chcial dołączyć do Wioski , to po wcześniejszej rozmowie z założycielem zostanie wysłane zaproszenie i od tej pory Śmiertelnik będzie mieszkał w Wiosce i nie może mieszkać w innej. Ludzie nie żyjący w wiosce po prostu graja , zwiedzają , podróżują i staraj się przetrwać.

EVENTY Oczywiście będą eventy, gdy Bogowie lub Tytani zechcą jakieś zorganizować.
Bogowie i tytani muszą pozostać niewidzialni i żaden śmiertelnik nie może ich zobaczyć, ponieważ grozi to wygnaniem. Pojawiają się tylko gdy w czasie świąt i specjalnych okazji . Oczywiście Bóg/Tytan będzie mógł rozmawiać ze śmiertelnikami. Oczywiście w odpowiedni sposób. Śmiertelnicy powinni się zgłaszać z szacunkiem jeżeli coś chcą od Boga lub Tytana.

[center][Obrazek: logo2b.png][/center]