FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Jak powinien wygladac dobrze stworzony sklep internetowy w 2021?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć,
Zapewne są tutaj specjaliści z branży tworzenia stron. Szukam sprawdzonych porad jak powinien wyglądać sklep które będzie sprzedawał i będzie wyglądał nowocześnie na następne kilka lat. Czy macie jakie porady w tej kwestii? Będę wdzięczny za pomoc Smile)

EDIT: szukając informacji w sieci jednak postawiłem na oddane strony dla firmy - https://afterweb.pl/projektowanie-i-twor...rnetowych/ Plan na ten moment to odświeżenie strony w stronę obecnych trendów[url=https://afterweb.pl/projektowanie-i-tworzenie-sklepow-internetowych/][/url]
Moim zdaniem powinien on wyglądać tak:
- wszelkie przyciski muszą być pozbawione ostrych kątów,
- kolory powinny w miarę pasować do siebie i być stonowane,
- powinny tam się znaleźć prostota oraz funkcjonalność,
- właściciel powinien być otwarty na nowe rozwiązania.

Mam nadzieję że to będzie pomocne. Big Grin

Pozdrawiam,
BPW
Poza powyższym, strona powinna być przystosowana do różnych rodzajów urządzeń, telefonu, tabletu, w których strona się często rozjeżdża, a nie tylko do komputera. Poza tym niekontrastowe kolory, ogólnie im prościej tym lepiej.
Na pewno warto od razu zwracać uwagę na tworzenie sklepu pod SEO.
No to tak, dobrze stworzony sklep internetowy powinien mieć kilka kluczowych elementów. Po pierwsze, intuicyjną nawigację, żeby klienci łatwo mogli odnaleźć produkty. Po drugie, estetyczny i responsywny design, żeby sklep wyglądał profesjonalnie i dobrze działał na różnych urządzeniach. Po trzecie, czytelne informacje o produktach, włączając opisy, zdjęcia, a także opinie klientów. Po czwarte, łatwy proces zamawiania i płatności, żeby klienci mogli szybko i bezproblemowo dokonać zakupu. No i oczywiście, niezapomniane jest dobre wsparcie klienta, żeby odpowiadać na pytania i rozwiązywać ewentualne problemy. Aha, i nie zapomnij o marketingu - promuj sklep przez social media, kampanie reklamowe i content marketing. Więc to tyle w skrócie, ale pamiętaj, że sukces sklepu to proces, który wymaga ciągłego dopasowywania i doskonalenia.
Responsywny design: Twój sklep powinien być dostosowany do różnych urządzeń, takich jak komputery, tablety i smartfony. Responsywny design zapewni użytkownikom komfortową nawigację i przeglądanie na dowolnym ekranie.
Intuicyjna nawigacja: Menu i kategorie produktów powinny być łatwe do zlokalizowania, a nawigacja powinna być prosta i logiczna, umożliwiając użytkownikom szybkie odnalezienie tego, czego szukają.
Szybkość ładowania: Współczesni użytkownicy oczekują szybkich stron internetowych. Optymalizacja grafik i kodu oraz wykorzystanie odpowiednich narzędzi do przyspieszenia ładowania jest kluczowe.
Po pierwsze musi oferować odpowiedni, jakościowy asortyment, który jest zgodny z oczekiwaniami konkretnej grupy docelowej. W kwestiach technicznych intuicyjny, łatwa nawigacja, responsywny, z wysokiej jakości zdjęciami produktów, wsparciem klienta, elementami uwiarygodniającymi oraz szybki z krótkim procesem zakupowym!