FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: wrastające paznokcie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć,
Mam problem z wrastającymi paznokciami próbowałam wszystkiego, wycinania ich ze skóra, specjalnych drucików i  nic. Ostatnio zastanawiam się nad wizytą w Instytucie podologii w Rzeszowie bo słyszałam że to sprawdzone miejsce. Był tam ktoś może i się wypowie?
Najlepiej udać się do podologa. Podolog to specjalista od stóp, w tym wrastających paznokci. Być może konieczne jest przycięcie paznokcia do odpowiedniego kształtu.
Warto też pamiętać o tym, aby regularnie chodzić na profesjonalny manicure żeby uniknąć takich sytuacji. Także faceci powinni zadbać o swoje paznokcie. Tutaj https://easynails.pl/uslugi/manicure/manicure-meski/ zapiszecie się na manicure męski.
(12-08-2020, 16:07)radziu25 napisał(a): [ -> ]Najlepiej udać się do podologa. Podolog to specjalista od stóp, w tym wrastających paznokci. Być może konieczne jest przycięcie paznokcia do odpowiedniego kształtu.
Dokładnie. Byłam w tym Instytucie już nie raz a trzy razy. Raz sama a dwa razy z córką która miała duże problemy właśnie z kilkoma paznokciami naraz. Otrzymała tam profesjonalną pomoc i dodatkowo zrekonstruowali jej całego paznokcia więc polecam każdemu