FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: Reklama w internecie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Myślę nad zwiększeniem swoich zasięgów w Internecie. Szczególnie, kiedy większość naszych biznesów przenosi się do sieci w dobie korony. Sama współpracuję z https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-gdynia/, ale zastanawiam się nad dodatkową inwestycją w https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-lokalne/, żeby bezpośredni kontakt z klientem, a później zobaczy się. Co o tym myślicie? Może macie jakieś sprawdzone rozwiązania, co u Was działało, co było fiaskiem?
(10-27-2020, 13:11)Sabe napisał(a): [ -> ]Myślę nad zwiększeniem swoich zasięgów w Internecie. Szczególnie, kiedy większość naszych biznesów przenosi się do sieci w dobie korony. Sama współpracuję z https://wyozycjonowanie.pl/pozycjonwanie-gdynia/, ale zastanawiam się nad dodatkową inwestycją w https://wypozycjonwanie.pl/pozycjonowaie-lokalne/, żeby bezpośredni kontakt z klientem, a później zobaczy się. Co o tym myślicie? Może macie jakieś sprawdzone rozwiązania, co u Was działało, co było fiaskiem?

Tutaj słówko wyjaśnienia. Po prostu to, że jakiś portal albo artykuł o SEO albo Tworzeniu stron pojawi się wysoko w wyszukiwarce, to jeszcze nie przesądza że będzie naprawdę przydatny, z artykułami na takim poziomie jak tutaj. Niektóre treści są tworzone typowo pod Google - na https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/ dość dokładnie opisali, jak to działa. A algorytmy wyszukiwarki jeszcze nie radzą sobie tak dobrze z odsiewaniem wodolejstwa od merytorycznych, przystępnych wpisów.
Nie zapomnijmy o black hat seo i fresh site bonus. Gdybym był początkującym przedsiębiorcą bez wiedzy nt. SEO to na pewno bym się w tej dziedzinie postarał poduczyć, właśnie po to aby nie zostać wycyckanym Smile Pozdrawiam!
A jakiejś wpisy sponsorowane? Może na redeal.pl Smile