FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: standy z banerami
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Orientuje się ktoś, jaka jest optymalna konstrukcja standów reklamowych?
Chodzi mi przede wszystkim o to, jakie materiały powinny być wykorzystane w stelaży i banerze z grafiką - tak, żeby całość stała stabilnie i prezentowała się odpowiednio dobrze... Z tego co się orientowałem na https://www.adsystem.pl/standy/ to aluminiowa konstrukcja, stalowa podstawa i maszt z włókna szklanego sprawdzą się idealnie... ale czy na pewno? Napiszcie, jakie tworzywa Wy macie na standach reklamowych w swoich firmach!!!
A nie lepiej zapytać o to w firmie, która na co dzień zajmuje się robieniem takich standów? Oni chyba najlepiej Ci doradzą.
Zgadzam się z powyższą wypowiedzią, jeśli chcesz uzyskać fachową pomoc w tym temacie, to skontaktują się z firmą http://www.max4media.pl/druk_cyfrowy.html Od dawna zamawiamy u nich wszelkie materiały reklamowe i zawsze wszystko jest wykonane porządnie i przede wszystkim w terminie. Ostatnio zamawialiśmy dla naszych pracowników koszulki z logiem firmy i byłam pozytywnie zaskoczona jakością i trwałością druku, no i jakością samych koszulek.
Ja ostatnio zamawiałam standy i jeszcze nie materiały POS w firmie https://www.berkano.pl/ Mają bardzo szeroki wybór i nie sądzę żebyś u nich coś odpowiedniego nie natrafił. Bardzo fajnie się z nimi współpracuje. Polecam.