FORUM reklamowe - FORUM z linkami

Pełna wersja: pomysły na aranżację salonu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Powoli wiję sobie gniazdko - mieszkanie będzie moje dopiero za parędziesiąt lat, ale chcę czuć się jak u siebie już teraz. Chciałbym mieć nowoczesny salon, ale kompletnie nie znam się na aranżacji wnętrz i nie mam pomysłu, jak się w ogóle do tego zabrać, czego szukać. Znajomi polecili mi wyłożyć ściany betonem architektonicznym - takie płyty z wzorami, jak na http://www.vhct.pl/pl/beton-architektoniczny-w-salonie to ponoć ostatni krzyk mody. Co o tym myślicie?
Dla mnie obowiązkowo do salonu wygodna kanapa i duży telewizor Smile na różne wieczory filmowe i oglądanie seriali. Nam się teraz fajny pakiet od https://www.upc.pl/pakiety/poznaj/nowe-pakiety/ udał i w TV jest co pooglądać.
Sprzety i meble to podstawa wiadomo, ale poza tym trzeba tez myslec o zdrowiu, dlatego my zdecydowalismy sie na zakup oczyszczacza powietrza Coway by tą jakość zanieczyszczonego powietrza poprawić. Jest ładny cichy i ma fajne tryby. Nie jest drogi a i eksploatacja jest tania dlatego warto Big Grin
Wszystko zależy od tego jakie wnętrza lubisz. Jeśli minimalistyczne i surowe, to beton architektoniczny sprawdzi się idealnie. Lubię minimalizm i elegancję, ale surowości zdecydowanie nie. U mnie taka aranżacja zdecydowanie odpada. Mam za to salon w bieli, czerni i srebrze. Trochę chłodny, ale żona dodatkami go ociepliła. Meble w tym komodę kupowaliśmy w https://sklep.akord.net.pl/11-biala-komoda Zerknij sobie, może i Tobie coś przypadnie do gustu. Meble są dobrze wykonane i tanie.